Кіровоградщина підготувалася до можливих випадків виявлення хворих на коронавірус

09:29, 08 Лютого, 2020
2e1341f88ca37a77e11f659e

 

До мережі обласних лабораторних центрів та закладів охорони здоров’я 7 лютого направили алгоритми дій, пов’язані з китайським коронавірусом. Зокрема, на Кіровоградщину.

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, в департаменті охорони здоров’я утворено оперативний штаб з недопущення занесення і поширення на території області випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченка, створені дві спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги, затверджені дві госпітальної бази, які будуть призначені для надання медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку 2019 nСоV, а також при ускладненні епідемічної ситуації пов’язаної з вірусом 2019 nСоV. Департамент також направив усім закладам охорони здоров’я області методичні рекомендації з дій у разі ускладненні епідемічної ситуації.

Наразі департамент здійснює щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРЗ та випадки, підозрілі на хвороби, спричиненої корона вірусом 2019 nСоV.

В.о. директора Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук наголосила, що Центр готовий до роботи на випадок виявлення хворого на коронавірусну інфекцію 2019 nСоV. Установа забезпечена в достатній кількості витратними матеріалами та очікує поставки специфічних діагностикумів для коронавірусної інфекції найближчим часом.

За даними МОЗ, станом на 7 лютого в світі зареєстровано 31 472 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 638 летальні. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Нагадаємо, з появою нового вірусу з’явилася дезінформація, що коронавірус передається через банани та посилки з Китаю. А в інтернеті активізувалися шахраї, які пропонували придбати неіснуючу вакцину.

 Фото з вільних джерел

Останні новини по темі

У Кропивницькому лікарня швидкої допомоги отримає два рентген апарати

lik
poliklinika 1 kropivnickiy bebiservis

У Кропивницькому планують об’єднати дитячу поліклініку і лікарню

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023