На Кіровоградщині почали перевірку лікарень на готовність до коронавірусу (ФОТО)

14:07, 25 Лютого, 2020

На Кіровоградщині розпочалась перевірка медичних закладів на готовність приймати людей в разі поширення коронавірусу.

Як повідомили у пресслужбі голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, першою проінспектували центральну міську лікарню в Кропивницькому.

«Медичний персонал інфекційного відділення забезпечений всім необхідним: халатами, фартухами, окулярами, масками та респіраторами. Окрім цього, наразі здійснюється закупівля додаткових захисних костюмів. Бокси для пацієнтів відповідають нормам санітарно-протиепідемічного режиму», – каже завідуюча відділенням Ірина Панченко.

За словами головного позаштатного експерта з інфекційних хвороб департаменту охорони здоров’я ОДА Олени Смірнової, передбачається, що в боксах перебуватимуть люди з легкими формами хвороби або з формами середньої важкості. Натомість пацієнти зі складними формами будуть знаходитись у інфекційній реанімації.

Нагадаємо, на Кіровоградщині створили дві спеціалізовані бригади та госпітальні бази для боротьби з коронавірусом. Йдеться про обласну лікарню та центральну міську лікарню №1 у Кропивницькому.

 

Останні новини по темі
“Маркетопту” не дозволили розмістити рекламу на фасаді їх магазину на Попова
64033be30836a18f55552df73a7b1b68
Панорамні ліфти і утеплення фасадів: у майбутньому “Прозорому офісі” Кропивницького завершують низку робіт
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024