Планування вагітності. Аналізи для майбутньої мами

10:01, 26 Лютого, 2020

 

Щоб вагітність пройшла легко, а малюк народився здоровим – потрібно заздалегідь прийняти деякі заходи. Наприклад, пройти медичне обстеження та встановити чітку картину стану організму. Така підготовка допоможе уникнути багатьох неприємних сюрпризів, коли жінка вже буде перебувати «в цікавому положенні».

 

Отже, кожна відповідальна майбутня матуся ще на етапі планування вагітності в обов’язковому порядку повинна здати:
• аналізи (кров, мазки) на деякі ЗПСШ;
• загальні аналізи крові та сечі;
• кров на цукор, на тиреотропний гормон (ТТГ) і т. д. – перелік обов’язкових аналізів можна знайти в інтернеті або запитати у свого лікаря.

Однак крім обов’язкових аналізів при плануванні вагітності варто провести ще деякі додаткові дослідження. Що це за дослідження, розповідають співробітники багатопрофільної лабораторії МедЛаб.

Необов’язкові, але вкрай бажані аналізи

До досліджень крові, проведення яких не вважається обов’язковим, але настійно рекомендується, відносяться аналізи:
• на згортання (коагулограма);
• на гормони – цей аналіз зазвичай призначається лікарем: фахівець визначає, які саме гормони необхідно досліджувати;
• на деякі антитіла (гонадотропін, фосфоліпіди, вовчак та ін.) – таке дослідження теж зазвичай призначається лікарем;
• на TORCH-інфекції – тобто, інфекції, які можуть завдати шкоди плоду. Важливо пам’ятати, що наявність будь-якої з цих інфекцій, в залежності від стадії, може стати показанням до проведення аборту.

У лабораторії МедЛаб можна зробити всі перераховані дослідження, а також здати пакет аналізів на TORCH-інфекції. Він так і зветься – «TORCH-інфекції для вагітних». У цей пакет входять дослідження крові на антитіла до всіх захворювань, небезпечних для плода:

ВАЖЛИВО! Аналізи на TORCH-інфекції необхідно здавати не тільки перед зачаттям, але й кожні 1-2 місяці терміну виношування плоду. Здоров’я майбутнього малюка залежить від вас, тому будьте максимально відповідальні!

Реклама

 

Останні новини по темі
У Новгородківському районі легковик з’їхав в кювет (ФОТО)
photo 2020 02 25 09 20 43
sm
У Кропивницькому просять ліквідувати стихійне сміттєзвалище (ВІДЕО)
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024