Здоров'я

Як виправити форму носа?

. 6570

 

Іноді це не просто естетичний дефект, але і серйозна проблема з диханням, хропіння і загроза апное. Корекція носової перегородки або кирпатого носа цілком можливі, для цього буде потрібна контурна пластика або операційна ринопластика в Киеве цены на процедури залежать від обраної схеми виправлення дефекту - ін'єкції або хірургія.

 

rinoplastika do i posle

Корекція невеликих дефектів

Ін'єкції філера на основі гіалуронової кислоти в столичній клініці Platinum Laser з успіхом формують красиву форму крил носа, приховують горбочок або провал, виправляють видиму асиметрію або викривлення носа. Перевага методу - швидкість, відсутність реабілітаційного періоду, відсутність шрамів і рубців після маніпуляції.

Контурна пластика проводиться для доведення до бездоганності рис обличчя після кругової підтяжки обличчя або оперативного втручання. Філери біорозчинні, відмінно сприймаються організмом і насичують клітини шкіри незамінною амінокислотою, що відповідає за синтез колагену і еластину.

Основний недолік процедури - тимчасовий характер, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта гель розсмоктується за 8-10 місяців, і потрібна нова корекція.

Пластика носа

Ринопластика радикально вирішує проблеми із зовнішністю і диханням. Оперативне втручання потрібне за медичними показаннями. Ринопластику проводять для виправлення вроджених дефектів зовнішності або після спортивних і побутових травм, операцій, аварій, нещасних випадків.

rhinoplasty 56

За допомогою ринопластики зменшуються надмірно широкі ніздрі, прибирається горбинка, коригується довжина носа. Як показує практика, непомітна на перший погляд корекція радикально змінює обличчя і людина стає набагато привабливійшою.

Види ринопластики:

  • септопластика, або корекція носової перегородки;
  • зміна розмірів носа;
  • корекція кінчика носу;
  • вирівнювання поверхні спинки носа;
  • реконструкція.

Оперативне втручання зазвичай розділяється на дві підгрупи: закриті операції з розрізом зсередини або відкриті з боку поверхні носа. Обрана схема залежить від протоколу оперативного втручання. Час операції займає 40-120 хвилин. Показання для повторної ринопластики — рідкісний виняток із загальної клінічної статистики.

Якість оперативного втручання визначається майстерністю та професіоналізмом хірургів. У клініці Platinum Laser ринопластику проводять сертифікований пластичний хірург та головний лікар.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама