Здоров'я

У Новомиргородській ЦРЛ буде працювати пологове відділення

. 2996

 

З 7 травня в Новомиргородській ЦРЛ буде працювати пологове відділення  з ліжками патології вагітних.

95766951 2986294411450889 9222249766195298304 n

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Алла Шевченко, голова Новомиргородської РДА.

З 1 квітня в Новомиргородській районній лікарні вже не мали працювати відділення гінекології та пологового по причині неможливості укласти договір з НСЗУ. Згідно з вимог НСЗУ в пологовому відділенні мало бути 450 пологів на рік та лікар-неонатолог в штаті. 

- І якщо з пошуком лікаря ряд напрацювань у нас вже є на сьогодні (педіатр пройде відповідні курси), то кількість пологів за минулий рік в нашій лікарні втричі менша, ніж вимагають нормативні документи НСЗУ (для розуміння - 126 пологів в минулому році). Саме це й стало основною причиною закриття пологового відділення лікарні, - написано в пості. - Вирішуючи дану проблему, шукаючи шляхи фінансування, спільно з керівництвом районної лікарні та керуючись рядом нормативних актів НСОЗ та Департаменту охорони здоров’я ОДА було вирішено наступне. З 7 травня в Новомиргородській районній лікарні в цілодобовому режимі буде працювати пологове відділення з ліжками патології вагітних. Також організовано цілодобовий пост акушерок та молодших медичних сестер. 

Пологи прийматимуть відповідно наказу Департаменту охорони здоров’я ОДА «Про госпіталізацію роділлям в пологах на час карантину» № 284 від 03.04.2020, що передбачає прийняття породіль з Новомиргородського району без проявів коронавірусної інфекції направляти на пологи до КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня» або до КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня» м. Кропивницький. Вагітні - хворі на коронавірус та з ускладненнями направлятимуться до КНП «Маловисківська районна лікарня» та до КНП «Кіровоградська обласна лікарня».

Після завершення карантину робота пологового відділення буде розглянута відповідно до наказів та інструкцій Міністерства охорони здоров’я та інших установ.

- Гінекологія теж функціонуватиме, але тільки в дещо видозміненому варіанті. Наші жінки матимуть можливість задовольнити всі свої потреби, - зазначила голова РДА.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама