У Кропивницькому за 30 мільйонів гривень планують капітально відремонтувати відділення у лікарні

16:43, 18 Травня, 2020

У Центральній міській лікарні Кропивницького планують капітальний ремонт приміщення першої терапії.

 

Як повідомили на сайті міськради, міський голова Кропивницького Андрій Райкович оглянув приміщення, де планується створити сучасне спеціалізоване відділення з апаратурою експертного класу для лікування хворих із вірусним запаленням легень.

Місто вже має готову проєктну документацію на капітальний ремонт приміщення першої терапії. Зазначається, що саме тут можна облаштувати спеціалізоване відділення для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

– Всі ці роботи потрібно зробити надзвичайно якісно та грамотно, – наголосив Андрій Райкович. – Це відділення нам дуже необхідне вже на осінь. Бо, якщо прогнози лікарів справдяться, і ми отримаємо новий сплеск коронавірусу, матимемо де надавати містянам якісну допомогу.

За попередніми підрахунками відділення, разом з обладнанням коштуватиме міському бюджету майже 30 мільйонів гривень. Більше половини суми – вартість професійного медичного устаткування.

 

Останні новини по темі
Петрівський «Інгулець» готовий судитися у Спортивному суді в Лозанні
pexels photo 4099467
На громадське обговорення винесли проєкти рекомендацій роботи дитсадків і фітнес-клубів
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024