Як знайти сімейного лікаря в області

14:09, 05 Листопада, 2021

Існує електронна база лікарів первинної ланки, з якими можна укласти декларацію.

НСЗУ розповідає, як за допомогою дашборду “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” можна знайти лікаря, з яким ще можна укласти декларацію.

Покрокова інструкція

1. Щоб скористатися аналітичною панеллю, перейдіть до першого розділу, власне карти.

2. У фільтрах ліворуч оберіть область, зазначте тип населеного пункту або введіть в полі пошуку назву населеного пункту, який вас цікавить.

3. У фільтрі «Договір з НСЗУ оберіть “З договором”».

4. Якщо відома назва конкретного медичного закладу, оберіть його в таблиці під картою або введіть назву у фільтрі «Надавач послуг». Відразу побачите перелік амбулаторій та їх контакти. Можна також натиснути на потрібну амбулаторію на карті чи в таблиці, розташованою нижче карти.

5. У таблиці, розташованої праворуч від карти, побачите список усіх лікарів первинки, які приймають у тому закладі, який обрали.

6. Там також вказана спеціалізація лікаря – терапевт, педіатр чи сімейний лікар, та інформація про кількість декларацій, які вже має цей лікар, та їх ліміт. Тобто якщо навпроти прізвища стоїть «зелена галочка», то лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів, якщо «стрілочка вгору», то ще ні.

7. Подати декларацію можна до лікаря, навпроти прізвища якого на дашборді стоїть стрілочка вгору.

8. Якщо дашборд показує, що у вашому населеному пункті всі лікарі первинки вичерпали ліміт, то зателефонуйте до цього закладу, щоб уточнити, чи можна подати декларацію.

Якщо лікаря обрати неможливо, пацієнт має право звернутися до місцевої влади, яка є власником закладів охорони здоров’я, або в місцевий департамент охорони здоров’я. Там мають надати роз’яснення, як пацієнту реалізувати його право на вибір лікаря.

За даними дашборду, станом на 5 листопада в Кіровоградській області  523 лікарі первинної  медичної допомоги, з них 291 сімейний лікар.  Наприклад, ще 114 сімейних лікарів по області не набрали лімітів пацієнтів.

Нагадаємо, як щепленим від COVID-19 за кордоном отримати свідоцтво про вакцинацію.

 

 

Останні новини по темі
Як заощадити гроші на комунальних платежах
komunalka
253302064 678927090178311 1692688487053735852 n
Парламент ухвалив: місце реєстрації можна буде змінити через Дію
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024