В області знижується рівень госпіталізації хворих з ковідом – Оперчук

15:50, 09 Грудня, 2021

В області відбувається стабілізація процесу ковіду, знижується рівень госпіталізації. Однак при цьому в регіоні готуються ввести додаткові ліжка для пацієнтів з ковідом.

Фото умовне

Про це стало відомо сьогодні, 9 грудня, під час брифінгу про епідситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на Кіровоградщині.

– Рівень госпіталізації також знижується. На сьогодні він становить 45,5% на 100 тисяч населення. Динаміка рівня госпіталізації 3,7% у  порівнянні з попереднім тижнем. За останню добу відмічаємо майже на 3% зниження завантаженості ліжок з киснем. Зараз цей показник 56,4%, – каже головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Хоча в лікарнях менше пацієнтів з коронавірусом не стає. А напередодні область потрапила до рейтингу лідерів за заповненістю ковідних лікарень.

– Третій день поспіль лікуються в госпітальних базах понад 400 пацієнтів з ковідом, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я області Олег Рибальченко.

Він каже, очікують, що згодом введуть додатковий ліжковий фонд. Чекають на розпорядження Міністерства охорони здоров’я. Наразі до цього готується Маловисківська лікарня.  

– Четвертий тиждень поспіль область реєструє високий рівень захворюваності у порівнянні з періодом, коли епідситуація була відносно стабільною.  Нині відбувається стабілізація процесу ковіду на території нашої області. Попередні дві хвилі пікові навантаження трималися 4–5 тижнів, – зауважила Надія Оперчук.

Нині в області 4558 пацієнтів з ковідом, з них 281 дитина. Вони лікуються як стаціонарно, так і амбулаторно.

В області вже зробили понад пів мільйона щеплень. Одну дозу отримали 293 554 людей, дві дози – 245 852. 

 

Останні новини по темі
Тисяча гривень вакцинованим: як отримати й де витратити
k
yalunka
Коли у Кропивницькому стартують ялинкові ярмарки
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024