В області збільшили кількість мобільних бригад для вакцинації жителів сіл

16:04, 11 Січня, 2022

На Кіровоградщині організували 29 додаткових мобільних бригад до сіл, аби вакцинувати місцеве населення проти ковіду.

 

Про це в коментарі «Гречці» повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко.

«Працювало в області 13 мобільних бригад.  З вчорашнього дня додатково організовано 29 додаткових мобільних сесії до сіл області відповідно до графіка. Робота щодо щоденного відвідування окремих населених пунктів для вакцинації  продовжується відповідно до запрошень від територіальних громад», – повідомив пан Рибальченко.

Відомо, що днями на рівні керівництва країни обговорили заохочення сільського населення до вакцинації. Зокрема, Міністерство охорони здоров’я планує організувати роботу близько 800 мобільних бригад,  які будуть по селах щеплювати проти ковіду місцеве населення.

За даними МОЗ, головна мета роботи мобільних бригад – збільшення рівня вакцинації серед населення, яке проживає в сільській місцевості, зокрема груп ризику. Йдеться про категорію людей віком 60+.  

Нагадаємо, у найближчі місяці Кіровоградщина очікує “Омікрон”

Останні новини по темі
У двох жителів Новомиргорода підозрюють ботулізм
holod
До 16 градусів морозу вночі: на Кіровоградщину іде похолодання
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024