У міському пологовому з’явилося новітнє обладнання для діагностики раку молочних залоз

11:28, 18 Січня, 2022

У міському пологовому будинку Кропивницького запровадили сучасну інноваційну систему обстеження молочних залоз ВRASTER РRO. Обладнання призначене для ранньої діагностики раку молочних залоз, повідомляє управління охорони здоров’я міськради.

Обладнання виявляє термальні порушення, які потребують консультації фахівців і підтвердження стандартними методами діагностики.

Метод обстеження, кажуть у пологовому:

  • безболісний та безпечний,
  • без використання опромінення,
  • тривалість обстеження 15 хвилин,
  • результат протягом 48 годин.

Результати термограми відправляються до телемедичного центру, де штучний інтелект та група професіоналів аналізують результат. 

З допомогою системи можна виявити такі ураження як, рак протоків, глобулярна карцинома, папілярний рак, запальний рак,  фіброаденоми з вираженою васкуляризацією, запалення молочної залози, кісти з васкуляризованою оболонкою, що утворилися після запалення. 

Як пройти обстеження?

Пройти обстеження у пологовому будинку можна з понеділка по п’ятницю, звернувшись до консультативно-діагностичного відділення пологового будинку, яке знаходиться на першому поверсі. Електронне направлення від сімейного лікаря для проходження обстеження не потрібно. Вартість обстеження – 300 грн. 

Нагадаємо, рання діагностика раку молочних залоз та його своєчасне лікування – рятує життя.

Жіноче здоров’я: на що варто звертати увагу

Останні новини по темі
У чому різниця між звичайним та ортопедичним взуттям?
vzuttja
likarka
Кропивничан запрошують на розмови про здоров’я
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024