Офіційно в області ще немає «Омікрону», проте кількість хворих зростає: чому?

12:17, 21 Січня, 2022

Динаміка захворюваності по Україні ускладнюється, щоденно зростає нова кількість хворих на СOVID-19. Кіровоградщина – не виняток.

Як повідомила сьогодні під час брифінгу головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Нова хвиля коронавірусу прогнозувалася в Україні на кінець січня-початок лютого.

Уже вісім областей опинилися в «помаранчевій» зоні епіднебезпеки. Кіровоградщина поки тримається в «жовтій» карантинній зоні.

За словами пані Оперчук, зростання кількості нових хворих, а це за минулу добу по Україні – 20 156 людей, пов’язане з такими факторами:

  • з тим, що деякі люди у новорічні свята не дотримувалися епідемічних правил;
  • була велика міграція населення;
  • циркуляція інших мутованих штамів коронавірусної хвороби. Наприклад, «Омікрон». Він легше передається, має коротший інкубаційний період (2-5 днів) і немає типової симптоматики ковіду.

В області нині штам «Омікрон», за словами пані Оперчук, не виявляють. 75% випадків це штам «Дельта».

Якщо ще минулого тижня в області фіксували 60-65 нових випадків ковіду за добу, то нині вже другий день поспіль – 96-98 випадків.

Жителям області нагадують про щеплення від коронавірусу, що допоможе уникнути ускладнення та госпіталізації при хворобі.

Нагадаємо, в області нову хвилю коронавірусу чекають в середині лютого.

 

Останні новини по темі
Заробляла чотириста тисяч гривень на місяць: жительку Кіровоградщини викрили на незаконній трансляції телеканалів (ОНОВЛЕНО)
1 75
carantyn
Ковідний карантин триває в 9 школах області
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024