Що треба зробити перед 1 вересня батькам першокласника: радить лікар (ПОДКАСТ)

12:28, 18 Серпня, 2022

У другому епізоді подкасту “Медбалачки” сімейний лікар Дмитро Корольков розповів, що варто зробити батькам перед тим як відправити в школу першокласника.

 

Що треба зробити батькам першокласників

Батькам першокласників треба знати яка школа, хто викладатиме, треба іще багато чого зробити.

  1. Прийти в школу, зайти одразу в туалет і подивитися наскільки він комфортний. Тому що, якщо у вас є якісь особливості походу в туалет, то дуже вірогідно, що у вашої дитини вони теж якось проявляться.
  2. Подивитися спортивний зал де ваша дитина буде розвиватися. Не просто сидіти, вчитися, а розвиватися, тренуватися, відвідувати уроки фізкультури. Чи взагалі він провітрюється нормально, чи є там нормальні умови для того, щоб дитина могла переодягтися, провести гігієнічні процедури.

Наступне – познайомитися із першою вчителькою чи вчителем. Розпитати як людина відноситься до провітрювання приміщень, до вживання їжі дитиною. Адже наш організм схильний до того, щоб їсти тоді, коли хочеться, а не тоді, коли нам дозволяють. Якщо для першачка є така можливість їсти тоді, коли хочеться – це дуже добре.

Які аналізи та обстеження треба зробити дитині перед школою?

Обов’язково перевірити здатність та фізіологічну готовність дитячого організму до навчання.

Аналізи стандартні:

  • загальний аналіз крові,
  • загальний аналіз сечі,
  • пройти консультації хірурга,
  • офтальмолога,
  • невролога,
  • ЛОР лікаря,
  • Логопеда

Це потрібно для того, щоб оцінити підготовленість дитини до школи.

“Якщо лікарі кажуть, що все добре із зором, поставою, слухом – можна йти до школи. Якщо дитина першокласник, то рекомендовано пройти обстеження у офтальмолога не один раз, а двічі на рік”, – каже Дмитро Корольков – “Звичайно, не треба бути батьками, які постійно шукають хворобу в своєї дитини. Дитячі організм який розвивається – це організм, який буде прекрасно переносити як нормальні навантаження, так і навантаження пов’язані з хворобою.”

Проте треба звертати увагу на модливі тривожні дзвіночки. Наприклад, дитина після фізичного навантаження довго не може віддихатись, у дитини якась дивна незрозуміла спрага або якісь висипання. З усім цим треба звертатися до лікаря не тільки готуючись до школи, а й з будь-якими симптомами, які ви не можете для себе пояснити.

  Де слухати подкаст “Медбалачки”

Також слухати наш подкаст можна на платформах:

 

Останні новини по темі
“Лелека наче зниклий батько на війні”: як на Кіровоградщині переселенці врятували пораненого птаха (ФОТО)
9334589b 8bbf 4e8c 9a28 e582168f13ba
96 main v1659423437
У Голованівську відкрили представництво Червоного Хреста (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024