Первомайський молочноконсервний комбінат придбав обладнання, яке рятує поранених дітей

13:05, 14 Лютого, 2023

 Первомайський молочноконсервний комбінат придбав апарат для високоточних аналізів Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

 

Лікарня Святого Миколая – це одна з головних лікарень в тилу. За час повномасштабного вторгнення прийняла 350 поранених діток. Це важкі мінно-вибухові, вогнепальні та уламкові поранення, опіки, травми різного ступеня. Загалом торік допомогу там отримали більш як 6 тисяч діток з усієї України. У медзакладі лікують та оперують дітей вагою від 500 грам до повноліття.

«Тепер ми маємо апарат, що може швидко і якісно виявити проблеми системи згортання крові. Цю інформацію потрібно знати, перш ніж призначити лікування чи операцію, щоб запобігти кровотечі або підвищеному згортанню крові», – підкреслює Іван Міськів, директор дитячої Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова.

Аналітичний аналізатор гемостазу СA-620 для швидкого розширеного аналізу вартістю 850 тисяч гривень підприємству «Первомайський молочний комбінат» – лідеру по виробництву згущеного молока в Україні, що виробляє усім відоме згущене молоко з хлопчиком – вдалося зібрати в рамках проєкту «1 гривня на допомогу дітям, які постраждали від війни».

Благодійна ініціатива, яка проходила по всій Україні, за винятком окупованих територій, тривала майже три місяці. 1 гривня з кожної проданої банки молочних консервів спрямовувалася на потреби діток, які постраждали через війну.

«Дякую усім українцям, які долучилися до нашої благодійної ініціативи. Протягом 11 тижнів ми разом збирали кошти на потреби дітей, що постраждали через війну. І ось сьогодні ми передаємо лікарні обладнання, вартість якого 850 тисяч гривень», – зазначає Андрій Табалов, власник ПрАТ Первомайського МКК.

 

Реклама

 

Останні новини по темі
Борці-поліцейські здобули на всеукраїнських змаганнях три медалі (ФОТО)
2023 02 14 BJJ2
gaz copy
Газівники виявили 60 % порушень у великих підприємств Кіровоградщини
Читайте також

Вихованець кропивницького футболу та колишній півзахисник збірної України Євген Коноплянка оголосив про завершення кар’єри футболіста....

10:03, 18 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024