Віск або цукор: що краще для депіляції

13:08, 25 Вересня, 2019
РЕКЛАМА

Волохаті ноги або пахви виглядають зовсім непривабливо. Споконвіку жінки використовували різні засоби для видалення небажаного волосся – від вищипування до розчинення волосіння особливим кремом. Нажаль, більшість з цих методик дуже болісні або мають алергічні реакції. Що краще для шкіри – воскова епіляція або шугарінг?


Що входить до складу засобу

wu2

Для шугарінгу використовується спеціальна цукрова паста, яку потрібно нагріти до м’якого стану. Деякі виробники додають до цукру різні олії, ароматизовані домішки та засоби, що пом’якшують шкіру. Під час прогріву цукор розчиняється до стану карамелі. Особливість процедури – складно без підготовки встановити оптимальну температуру суміші. Перегрів призводить до опіків та почервоніння шкіри.

Воскова депіляція поводиться за допомогою сумішей, до складу яких входять натуральний бджолиний віск, парафін, цінні рослинні олії, лікарські есенції та витяжки з рослин. В залежності від ступеню нагріву відрізняють три типи воскової депіляції:

  • Холодний віск використовується у воскових смужках. Відмінний засіб для експрес-депіляції вдома або під час подорожі.
  • Теплий віск у банках або касетах. Для прогріву суміші до оптимальної температури потрібний воскоплав, ціна процедури досить помірна: ви одноразово купуєте повний комплект обладнання та інструменти (воскоплав, шпатель, стрічки або паперовий рулон). В подальшому потрібно лише докупати віск.
  • Гарячий віск надає максимальний ефект від процедури та відчуття пілінгу шкіри. Але нагрів воску до 55ºС та необхідність дуже швидко та рівномірно наносити суміш на шкіру вимагає від майстра неабиякої підготовки.

Як проходить процедура

wu3

Депіляція цукром або воском проводиться за умови довжини волосся не менш 5мм. Товщина та жорсткість волосся в різних зонах тіла різна, тому виробники касет із воском пропонують різні суміші для різних ділянок тіла (із широким роликом для ніг, рук та торсу, із маленьким – для делікатних зон).

Методика депіляції відрізняється:

При шугарінгу маса наноситься проти напрямку росту волосся, а зривається за напрямком. Така методика менш болісна, але є ризик вростання волосини під шкіру. Віск наноситься проти напрямку росту волосся, а зривається а напрямком. Це болісно, але разом із волосінням часто виривається фолікул. Систематична депіляція поступово робить волосся світлішим та тонкім, а потім волосся втрачається назавжди.

Останні новини по темі
Від шкарпеток до ковбаси зі страуса: у Кропивницькому відкрили Покровський ярмарок (ФОТО)
agr6
pi1
Секрети піцерії №1 у світі
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024