З чого зроблена моя футболка

15:04, 30 Вересня, 2019
РЕКЛАМА

Цікаво, чи є у світі хоч одна людина, в якої не було б футболки? Навряд чи. Їх носять взимку та влітку, під інший одяг та просто на тіло. Неважливо, чим ми займаємося — спортом, брудною роботою, чи просто прогулюємось містом, футболка завжди з нами. Але зовсім не кожний хоч на хвильку замислювався, з чого ця футболка зроблена.

Оцінюємо тканину та шви

Якість будь-якого одягу починається з якості шву. Природно, якщо річ пошито якісно, то і прослужить вона довго. Крім шва, має велике значення крій — якщо він неякісний, футболка перетвориться з модного аксесуара на безпорадний шматок тканини вже після першого прання.

Подивімось на виворітний бік футболки. Шви мають бути охайними, нитки не мають стирчати в різні боки, пропусків ниток не має бути взагалі. В іншому випадку саме в цьому місці річ зіпсується. Гарну якісну чоловічу футболку від відомого бренду ніколи не буде пошито аби як, щоб зекономити на собівартості. Тож і шви мають бути щільними, а крій відповідати розміру.

Окрім цього, придивімось до непомітних вад. Наприклад, після безлічі прань якісна футболка буде сидіти на тілі бездоганно, навіть якщо фарби з часом вигоріли або вицвіли, крій має зберігатись та футболка має бути симетричною.

f2

Щодо нової футболки, аби швидко оцінити якість крою, необхідно скласти її рукав до рукава навпіл та придивитись уважно до перекосів та розбіжності у крої в інших місцях. Розбіжність навіть на десяток міліметрів згодом перетвориться на перекіс у кілька сантиметрів в результаті прання. Якщо було помічене подібне, на матеріал вже можна не звертати уваги — це низькоякісна річ та не варта грошей, які за неї просять.

Що говорять про матеріал

Зазвичай футболка напряму контактує з тілом, тож тканина має викликати відчуття комфорту. Ні про які алергії та подразнення мова взагалі не ведеться. Загалом, футболки виготовляють з таких матеріалів:

1. Бавовна. Мабуть, це найкращий матеріал для футболки через то, що він відмінно пропускає повітря, приємний на дотик, легенький та довговічний. Навіть тоді, коли бавовна не найліпшої якості, все одно річ прослужить досить довго та витримає багато прань.

2. Поліестер. Більш дешевий, але не менш популярний матеріал. фактично всі спортивні футболки шиють саме з нього. Якісний поліестер видно одразу — він більш охайний, пропускає повітря, тепло та вологу.

3. Віскоза. Менш популярна при виготовленні футболок, але несе свої позитивні моменти. Футболки з віскози приємні тілу, дозволяють йому добре дихати та несуть особливу гігієнічність. Щоправда, носкість віскози набагато гірша, ніж у інших тканин.

Придбати якісні футболи можна тут – https://intertop.ua/catalog/odezhda/muzhskaya/brand-tommy-hilfiger-good_type-futbolka/

Останні новини по темі
Читайте також

Сьогодні, 24 січня, у Кропивницькому на шести вулицях та одному провулку низка будинків залишилися без води....

15:10, 24 Січня, 2025

На Закарпатті прикордонники разом із рятувальниками врятували 24-річного мешканця Кіровоградщини, який намагався незаконно перетнути кордон із Румунією....

14:37, 24 Січня, 2025

У місті Долинська, що на Кіровоградщині, відкрили палац спорту «Star Gym». Його реконструкція тривала два роки й коштувала громаді близько 5 мільйонів гривень....

14:06, 24 Січня, 2025