Життя

6 ідей чим зайняти дітей під час карантину

. 14881

З 12 березня по 3 квітня в Україні ввели карантин аби запобігти поширенню коронавірусу. Не працюватимуть навчальні заклади, а також людей просять уникати місць масового скупчення народу. Для батьків це означає, що попри обіцяне дистанційне навчання, їх діти три тижні нудьгуватимуть вдома. Чим зайняти дітей, окрім гаджетів?

 

 1284 30453

Написати в Instagram чи ТікТок відгук про книгу

Карантин – прекрасна змога залучити дитину до читання. Щоб була додаткова мотивація, запропонуйте після прочитання позмагатись у конкурсі кращих інстаграм-відгуків про книги.
Також не виходячи із дому можна долучитись до конкурсу відеопоезії в ТікТок, який триває до 21 березня.  

Навчити готувати

Перебування в дома і купа вільного часу ідеальний час аби навчити дитину азам кулінарії, або й дати поексперементувати з простими, чи складнішими рецептами.

З одного боку вміння готувати – базова потреба для кожного. З іншого – можливість творчо реалізуватись. Може саме навчившись готувати смачні тістечка ваша дитина задумається про майбутню професію, а вже у 18 матиме успішний бізнес.

Запровадити корисні спортивні звички

Попри те, що під час карантину радять не відвідувати масові заходи, прогулянки свіжим повітрям та спорт ніхто не скасовував.

Це прекрасна змога почати родиною робити ранкову йогу, розпочати бігати зранку і може навіть підготуватись до міського марафону, який запланували на травень.

Гарною ідеєю буде витягти велосипед, який відпочивав взимку і покататись околицями міста. Так ви і громадського транспорту уникнете, і попрактикуєтесь, адже нині активно готуються до розбудови велоінфраструктури міста.

Переглянути українські фільми в онлайн кінотеатрі

У той час як кінотеатри обмежують кількість відвідувачів у залі, українське кіно, яке ви пропустили можна переглянути онлайн в першому офіційному кінотеатрі.
Перелік цікавих стрічок читайте тут.

Освоїти цікаві навчальні онлайн-курси

Окрім відео уроків, які обіцяють школярам, варто заглянути на Рrometheus. Тут ви зможете знайти безкоштовні онлайн курси з психології, іноземних мов, мов програмування і навіть сексуальної освіти розрахований на підлітків та батьків.

Вибір величезний.

Навчитись писати писанки

Зрештою, скоро Великдень. Традиційно в цей час українці починали розписувати писанки. Для багатьох ця навичка втрачена, але якщо часу багато, то чому б не навчитись? Зрештою, це прекрасна річ для самореалізації, розвитку дрібної моторики і спільної родинної розваги. І цілком доступна по ціні.
Коротку інструкцію з писанкарства можна переглянути в мережі. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама