Життя

Де купити стелажі для магазину

. 1693

 


При відвідуванні магазину людина бачить акуратно викладену продукцію, але перед цим була виконана велика робота. Щодня в магазин надходять партії товару, яким потрібно знайти місце. Вони тимчасово розміщуються на складі, звідки транспортуються в торговий зал. Весь цей час товар має лишатися в цілості, з чим допоможуть металеві стелажі. Вони призначені для зберігання різнотипної та серійної продукції, яка тимчасово розміщується на складі.

 

 

Які вибрати стелажі з металу

Кожен супермаркет дорожить клієнтами, тому намагається запропонувати максимум товару. Якщо в магазині він виставлений на полиці, то на складі зберігається великими блоками. На цьому етапі важливо створити сприятливі умови, які врахують специфіку продукції. З цим завданням справляється внутрішній мікроклімат, але важливо приділити увагу розміщенню товару. Він не повинен займати багато місця, адже це заважає пересуванню персоналу. При високому товарообігу це складне завдання, тому продукцію часто залишають на підлозі. Це негативно позначається на зовнішньому вигляді та збереженні товару, що своєю чергою обертається збитками. Для розв'язання даної проблеми використовуються металеві стелажі. Вони здатні вмістити велику кількість товару з різною вагою. Це важлива перевага для складів з невеликими габаритами.

Традиційно для виробництва стелажів використовується метал. Він невибагливий в умовах використання, а також володіє необмеженим терміном експлуатації. Це важливо у великих супермаркетах, адже обладнання щодня використовує персонал. Вони зберігають стійкість під високими навантаженнями, а також не деформуються після випадкових ударів. Основною характеристикою стелажів є вантажність.  Це дозволяє вибрати виріб для конкретних умов або специфіки продукції. Моделі з базовою вантажністю оптимальні для невеликих магазинів, але великим супермаркетам краще вибирати посилені стелажі. Це дозволить безпечно зберігати продукцію, не побоюючись швидкої поломки обладнання.

Дізнайтеся більше про металеві стелажі на сайті виробника УХЛ-МАШ.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама