Життя

Як заряджати телефон правильно?

. 8213

Зарядка смартфонів - це повсякденний процес, який здається простим заняттям. Однак навколо нього існує досить багато міфів і суперечливих фактів. Деякі з них виникли ще в той час, коли після купівлі нового телефону доводилося калібрувати батарею. Які ж рекомендації актуальні на сьогоднішній день, а від чого пора б відмовитися? Дізнаємося прямо зараз.

 

image1

Що запам'ятати в першу чергу?

Сьогодні більшість смартфонів мають вбудовані акумулятори, які неможливо дістати, а значить і з їх заміною можуть виникнути складності. Наприклад, акумулятори Самсунг і акумулятори Ксіомі замінити самостійно не вийде, тому до процесу зарядки варто поставитися відповідально, щоб елемент живлення пропрацював як можна довше.

Ефект пам'яті

Перший міф полягає в тому, що сучасні акумулятори не мають «ефекта пам'яті», що було характерно для старих типів АКБ. Дана проблема полягала в тому, що неповні зарядки приводили до різкого зниження продуктивності накопичувача енергії. Сучасні акумулятори можна заряджати у будь-який час, незалежно від рівня заряду.

Глибокий розряд

АКБ смартфонів добре переносять часті і короткі перезарядки. Але не можна допускати повної розрядки батареї, це швидко її вбиває.

Не заряджайте телефон всю ніч

Це пов'язано з тим, що телефон знаходиться під напругою постійно. Коли батарея повністю заряджена, система відключає живлення, але через деякий час цикл починається знову. Побічним ефектом цього явища стане велике виділення теплової енергії.
І взагалі, варто відмовитися від зарядки акумулятора до 100%, так як найбільш оптимальними вважаються значення в діапазоні 30 - 90%.

Слідкуйте за температурою

Швидка зарядка - це дуже зручна функція в смартфонах останніх років випуску. Але в результаті генерації більш високої напруги з'являється значний нагрів батареї в смартфоні під час зарядки. Як нам вже відомо, акумулятори не люблять високі температури, тому дану опцію краще використовувати тільки у випадках крайньої необхідності. З тієї ж причини потрібно бути обережним зі сторонніми теплоносіями і не залишати смартфон під прямими сонячними променями.

Отже, якщо ви хочете продовжити термін служби своїх смартфонів, то варто взяти до уваги наведені вище правила використання автономних джерел живлення.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама