Життя

Навіщо потрібен термопот?

. 4574

 

Термопот – це багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі властивості чайника та термосу. Він здатен не тільки кип’ятити великі обсяги води, але й підтримувати її температуру протягом тривалого часу.

 

termopot

Які ще функції має термопот?

Сучасні термопоти мають змогу кип’ятити до 8 літрів рідини. Вони є дуже економічними щодо витрат електроенергії і доволі зручними у користуванні. Підіймати пристрій не потрібно, як і нахиляти його. Достатньо натиснути на кнопку – і ви отримаєте потрібну порцію води. Доречі, деякі термопоти мають можливість відмірювати певну кількість окропу автоматично.

Щодо інших можливостей:

  • функція відкладеного старту;
  • захист від опіку;
  • наявність вбудованих фільтрів.

Якщо ваш термопот раптово впаде, ввімкнеться блокування, отож вода залишиться всередині.

Сфери застосування

Термопот незамінний в офісах, де працює чимала кількість людей. Гаряча вода завжди буде у наявності. Можливість підтримування заданої температури також робить його корисним у сім’ях, де є малі діти. Ви можете приготувати дитяче харчування за лічені хвилини. Доречі, якщо ви плануєте поїхати кудись, можете використовувати пристрій у якості термоса. Вода досить довго не охолоне.

Обираючи пристрій, зверніть увагу на ємність, потужність та перелік додаткових можливостей. Також важливим параметром є тип нагріваючого елементу. Найкращим рішенням є дискові нагрівачі. На відміну від ТЕНів, вони менш псуються від накипу і подовжують термін використання кухонного обладнання.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама