Життя

IPod - технічно унікальний гаджет

. 4803

Практично всі знають, що таке IPod, він не потребує додаткового представлення або реклами. Це зручний мультимедійний плеєр від компанії зі світовим ім'ям, який набагато краще, ніж подібні пристрої. Але, насправді, схожих гаджетів немає.

2 copy

Унікальні функції

За своєю суттю, пристрій — це той же смартфон, але без можливості здійснення дзвінків. В ньому є всі важливі функції: фото, відео, доступ в інтернет через wi-fi. Основний акцент зроблено на якості відтворення музики:

  •  є попередньо встановлені режими еквалайзера;
  •  користувач може сам налаштувати потрібні частоти на свій розсуд;
  •  надійний акумулятор, що дозволяє годинами відтворювати улюблені композиції.

На відміну від інших плеєрів, батарея яких сідає вже через кілька годин, гаджет від Apple може працювати десятками годин. Особливо це оцінять власники потужних навушників, які вимагають більше заряду. Кілька поколінь електроніки підтверджують незгасаючу любов користувачів.

Постійний розвиток

Мультимедійний плеєр на вигляд практично не змінився, але в кожному новому поколінні враховуються всі побажання користувачів. Гаджет часто називають автономною капсулою ( «Pod» - саме так можна перекласти). Це не просто компактний помічник, що програє музику, але і мультимедійний центр. Для нього не складе труднощів зробити фото, зняти відео, забезпечити доступ до відеохостингів, відредагувати матеріали, скачати файли і т. д. Тобто, він працює не тільки в парі з ПК, а й окремо.
Переваги по достоїнству оцінили в США, де батькам доводиться витрачати чимало грошей на оплату недешевого мобільного зв'язку дітей, значна частина яких йде на інтернет. Набагато зручніше користуватися плеєром, здатним забезпечити всі ті ж функції, але через wi-fi.

Величезний вибір плеєрів IPod представлений на сайті ТехноЁж. Тут є моделі з різним об'ємом пам'яті, різного забарвлення. Це дозволяє вибрати компактний пристрій відповідно до власних уподобань. Мультимедійний програвач тепер завжди в кишені.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама