Життя

Як вибрати чоловічі сланці?

. 4775

Наближається літо, тому потрібно підготуватися й оновити власний гардероб. Один із важливих елементів для літнього відпочинку — мужские сланцы. Минулорічні моделі уже не в тренді, тому варто вибрати нове стильне взуття.

4

Головні різновиди чоловічих сланців

Головне призначення цього типу взуття — використання біля водойм. Але сучасні моделі більш різноманітні. В залежності від типу розрізняють:

  •  в'єтнамки — взуття з двома ремінцями, які фіксуються між пальцями;
  •  спортивні сланці — схожий варіант, але замість ремінців використовуються суцільні перемички, які огортають ступню;
  •  сабо — моделі з закритою передньою частиною.

Найбільш популярними являються саме спортивні сланці. Вони є і найбільш зручними. Ремінці в'єтнамок можуть натирати, тому їх носять не всі. Кожен виробник спортивних товарів випускає десятки і навіть сотні моделей такого взуття. Вони відрізняються кольором, матеріалами, розмірами. Вартість пари може становити декілька сотень, або навіть більше тисячі гривень. Все залежить від бренду.

Спортивні сланці для чоловіків: тонкощі вибору

Для початку варто визначитися, для яких цілей буде використовуватися пара. Якщо це похід на пляж влітку, то підійде практично будь-яка модель. Головне — зручність. Зовсім інше, якщо приходиться долати кілометри: підошва повинна бути не тільки досить гнучкою, але і підтримувати ступню в правильному положенні. Тобто зовсім пласка підошва в цьому випадку недоречна. При таких активних прогулянках на пласкій підошві ноги швидко втомлюються.

Сучасні виробники навчились поєднувати еластичність матеріалу та підтримку анатомічно правильного положення, що гарантує комфорт. Не менш важливий критерій вибору — вага. Сланці повинні бути легкими та непомітними.
В якості основного матеріалу зазвичай використовується гума. Надійні виробники використовують тільки якісні її види, що гарантує комфорт та стійкість. Таке взуття не стане причиною травм, а подарує лише комфорт. Відомі спортивні бренди гарантують високу якість сланців, стійкість їх перед вологою та високими температурами.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама