Життя

Як підготувати ніжки до літа

. 1635

Турбуєтесь, що ваші ніжки не готові до літнього сезону? Ще є час все виправити! Бліда неголена шкіра з судинною сіткою – не вирок. Ми зібрали поради від лікаря Костянтина Барабоя та спеціалістів інтернет-магазину naomi24.ua.

 

image2 copy copy copy copy copy

Вирішення проблем варикозу

Варикозне розширення вен на ногах – не косметична, а медична проблема. Тому перші павутинки потрібно не маскувати під спідницями максі, а одразу звертались до лікаря. Зазначимо, що хворобами судин на ногах займається лікар флеболог. Зазвичай такі спеціалісти приймають у приватних центрах та клініках.

Як відмічає судинний хірург Костянтин Барабой, сучасні лазерні методики, зокрема, ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК), допомагають швидко вилікувати варикоз без операції, коли хвороба не запущена.

Та навіть якщо варикоз вже «вирує», лікарі використовують малоінвазивні оперативні методики – видалення варикозних вузлів та вен через мінімальні проколи шкіри. Тому терапія та реабілітація не затягуються надовго.

image1 copy copy copy copy copy

Педикюр з покриттям

Професійний апаратний педикюр – це не лише гарно оформлені нігті на ногах. Процедура допомагає вирішити багато проблем, наприклад, підготувати ніжки до відкритого взуття. Педикюр позбавляє від натоптишів, задирок, тріщин та нігтьових пластин, що розрослися.

«Щоб ніжки виглядали охайно, нігті фарбують у неяскраві, базові кольори», – відмічають спеціалісти магазину naomi24.ua. Майстри частіше купують бежеві, білі, сірі, рожеві гель лаки для педикюру. Хоча акуратне покриття чорним чи червоним також виглядає гарно.

 

Лазерна епіляція

Один із найефективніших способів досягти гладкості шкіри – зробити епіляцію лазером. Це не просто підготує ніжки до літа, а зробить їх гладкими назавжди. Скільки потрібно сеансів, для кожної жінки косметолог вирішує індивідуально. Адже важливо знати тип шкіри та колір волосся. Зазвичай, це 8-10 сеансів. Процедура майже безболісна, на відміну від епілятора чи смужок із воском, та має довготривалий ефект.

Не переймайтесь, що не встигли зробити епіляцію до літа. З сучасними лазерними технологіями обмежень у перебуванні на сонці після процедури немає, тож її можна запланувати навіть на спекотний липень.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама