Де замовити буріння свердловини на воду в Києві та Київській області

15:54, 03 Вересня, 2020
524934

 

В процесі будівництва приватного будинку одне з важливих завдань – забезпечення тих, хто буде там жити, якісною питною водою. Звичайного колодязя для цього не вистачить – в багатьох грунтах вода залягає глибше, ніж може бути шахта колодязя. В такому випадку необхідно вдаватися до більш кардинальних заходів і готуватися до буріння свердловини на воду на ділянці.

 

Що може дати свердловина

Створення свердловини на воду на ділянці поряд з будинком для забезпечення водопостачання стало популярним напрямком. Вода зі свердловини володіє більш високою якістю – її можна використовувати не тільки для побутових потреб або поливу рослин, але і для пиття, приготування їжі. Глибина, на яку буде здійснюватися буріння свердловини на воду, варіюється від того, наскільки глибоко на ділянці залягає природне джерело артезіанської води. В цілому глибина свердловини може змінюватися від 50 до 400 метрів. Самостійно вирити і зміцнити таку свердловину неможливо – для глибинних робіт необхідне спеціальне обладнання і наявність професійних навичок.

Фахівці компанії АРТЕЗБУР готові запропонувати вам свою допомогу в проведенні робіт для забезпечення водопостачання в приватний будинок або на будівельний об’єкт. Ознайомитися до компанією ви можете за посиланням. Перед початком робіт наші майстри здійснюють виїзд на ділянку, оглядають її і визначають найбільш оптимальне місце для майбутньої свердловини на воду. Для цього необхідно знати розташування земельної ділянки, найближчі водойми, як не дивно технологічний процес буріння, потребує використання води, вивчити карту водоносних горизонтів даної місцевості і провести попередні виміри.

Чим свердловинне водопостачання відрізняється від звичайного

При наявності на вашій ділянці свердловини ви зобов’язані стежити за її станом. Незалежно від якості підібраних при облаштуванні свердловини матеріалів вам буде потрібно періодично оглядати її на наявність відкладень, мулу, сторонніх предметів. Догляд за свердловиною сильно збільшує термін її експлуатації і продовжить період, коли ви і ваша сім’я можете користуватися смачною водою.

Якщо залишити свердловину без уваги, з часом її елементи вийдуть з ладу і їх доведеться ремонтувати або замінювати. Щоб не допустити цього, адже на час ремонту ви залишитеся без власного джерела води, потрібно своєчасно проводити діагностику і при необхідності – замовляти очисні роботи.

Фахівці компанії АРТЕЗБУР готові надати підтримку з цих питань за помірну плату, якщо ви залишите заявку. Надання послуг проводиться на території Києва та Київської області.

Реклама

 

Останні новини по темі

Психологиня розповіла про синдром відкладеного життя

now
1200х800 Кропивницкий 28

Тестування інструменту та розіграші призів на святі майстрів в Dnipro-M

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023