Життя

Де купити якісні сендвіч-панелі

. 948

Сендвіч-панель – це будівельний матеріал, який в основному використовується для облицювання стін і дахів різних будівель. Найважливішими його властивостями є чудова теплоізоляція

 

real bc1f6f69 45de 4036 bcb2 2d367de9566a

Сендвіч-панель – це будівельний матеріал, який в основному використовується для облицювання стін і дахів різних будівель. Найважливішими його властивостями є чудова теплоізоляція та довговічність.

Усе більше й більше вітчизняних будівельних компаній та приватних осіб використовують плити PIR як найкращий матеріал для утеплення та гідроізоляції. Постає питання: де купити якісну європейську продукцію за оптимальною ціною?

Дилер польських «сендвічів» в Україні

Ринок плит утеплення досить різноманітний, та далеко не всі пропозиції гідної якості. Часто трапляються підробки. Купити дійсно якісні сандвіч-панелі пропонує «Хомстіл Груп» – офіційний постачальник польської продукції. Компанія пропонує вигідні умови для гуртовиків та клієнтів, що купують плити PIR вроздріб.

Застосування та переваги

Поліуретанова сендвіч-панель застосовується для утеплення будинків, квартир, складів, промислових та виробничих цехів. З їх використанням будується:

 • адміністративні об’єкти;
 • логістичні центри;
 • комерційні, спортивні споруди;
 • об’єкти сільського господарства.

Поліуретанові сендвіч-панелі можна придбати для конкретних типів будівель, забезпечивши найкращу якість теплової та вологоізоляції.

Чому сендвіч-панелі?

Будівельний матеріал має низку переваг, зокрема:

 • зменшення витрат на будівництво;
 • монтаж плит PIR передбачає значно менші часові затрати;
 • можливість адаптувати матеріали до вимог певної галузі й використовуваних технологій;
 • довговічність;
 • стійкість до погодних умов та впливу шкідників;
 • можливість розібрати об’єкт, а матеріали – використати наново;
 • зменшення витрат, пов’язаних з експлуатацією будівлі.

Звичайно, не можна сказати, що це найбільш доступні рішення. Та якщо порахувати затрати на матеріали, куплені окремо (ізоляційні, облицювальні), то використання PIR є значно вигіднішим.

Як використовуються сендвіч-панелі

Плити з внутрішнім утеплювачем ідеально підходять там, де необхідно використовувати легкі конструкції або змішані будівельні технології, де відсутні структурні або статичні обмеження. Великою перевагою PIR є можливість застосування профілювання або специфічних методів з'єднання, що дозволяють надати унікальний і неповторний характер кожному окремому об'єкту.

Встановлення сендвіч-панелей

Монтаж можливий незалежно від погодних умов, зокрема взимку. Властивості матеріалів при цьому не змінюються. Крім того, для встановлення плит не потрібне важке обладнання – достатньо крана з малою вантажопідіймальністю.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама