Відновили виплату допомоги на дітей ФОПам та видачі “пакунку малюка” 

10:17, 26 Листопада, 2020
dituvutratu

Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам та забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”. 

Про це повідомляє Мінсоцполітики. 

Підтримка ФОПів

З 1 листопада по 31 грудня 2020 року відновили виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Постановою Кабміну передбачили:

  • продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;
  • призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

“Пакунок малюка”

Наразі батьки, у яких діти народились до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали  “пакунок малюка”, отримують грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги  “пакунок малюка”.

Батьки, у яких діти народились з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу отримати одноразову натуральну допомогу  “пакунок малюка”   протягом 30 днів з дати народження дитини.

У разі неотримання “пакунку малюка” з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка” та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Також запроваджується можливість отримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” або грошової компенсації в межах комплексної послуги “єМалятко”.

 

 

Останні новини по темі

Бензопила: яку купити?

ep copy
EKM003G kopia

Як небанально і недорого забезпечити подарунками всіх друзів і родичів

Читайте також

Кропивницька волонтерка Наталія Свистун оголосила про збір матеріалів для виготовлення окопник ...

17:15, 9 Грудня, 2023

Дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:54, 9 Грудня, 2023

За підсумками поточного року найкращі спортсмени Кіровоградщини у 2024 році отримуватимуть обласні ...

15:48, 9 Грудня, 2023