Нова версія iPhone від Apple – особливості моделей

10:19, 10 Грудня, 2020
app

Довгоочікуваною подією цієї осені стала презентація нової версії iPhone 12 від компанії Apple. Шанувальники смартфонів iPhone мають неймовірну нагоду обрати для себе одну із чотирьох різних моделей нової лінійки. Розглянемо детальніше, чим відрізняється нова версія від попередніх та які в неї особливості.

 

Особливості версії Айфон 12

Цього року компанія подарувала своїм шанувальникам розширену лінійку нових смартфонів. Вона складається з чотирьох моделей:

  • стандартна класика;
  • міні;
  • Pro;
  • Pro Max.

Стандартна модель має екран розміром 6,1 дюймів 2512х1170 пікселів. Вона виглядає по-справжньому новою з базовим темно-синім кольором. Дизайн версії розроблений з «гострими» кутами, як у п’ятої версії. Розмір гаджета складає 146,7 мм в довжину, 71,6 мм в ширину та 7,4 мм в товщину.

Апаратною основою всієї лінійки є процесор A14 Bionic, який виконаний за 5-нанометровим техпроцесом. Використання 5-нм техпроцесу означає підвищену продуктивність та енергоефективність за рахунок збільшення кількості транзисторів.

Окрім оновленого процесора нова лінійка має новітні OLED-екрани та оновлене захисне скло під назвою Ceramic Shield. Цю технологію розробляли інженери Apple та Gorilla Corning, яка є лідером в галузі захисного стекла для смартфонів.

Лінійка має поліпшений режим нічної зйомки камери. Айфон 12 ще краще знімає у темяві та в складних погодних умовах. Також поступово компанія все більше використовує алгоритми обчислювальної фотографії.

Всі моделі підтримують технологію 5G та високошвидкісний зв’язок LTE.

Особливості Pro-версії

В модельному ряді дванадцятої лінійки Айфонів особливу увагу приділили Pro-версії для просунутих користувачів. Почнемо з того, що компанія запросила на презентацію новинки фахівця по зйомці кіно для того, щоб розповісти, що на Про-версії можна знімати фільми.

Дорога оптика дозволяє знімати у особливому режимі ProRAW та робити відео у HDR та Dolby Vision HDR режимах. Варто відзначити, що можливість знімати в Dolby Vision з 10-бітовим HDR ніхто з виробників крім Apple не надавав своїм користувачам.

Реклама

 

Останні новини по темі

Курси англійської для дітей: коли починати вчити мову

5fc8c32d64ab9
5fc7a56ee52ed

Вчити англійську онлайн за допомогою вітань і прощань

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023