Обираємо площу для офісу: на що звернути увагу

15:05, 01 Грудня, 2020
real a075a414 fd8d 437b a7ab f3e7de70435d

Переважна більшість підприємців-новачків змушені заощаджувати. Вони орендують дешеві офісні приміщення. Але з першими успіхами та переходом на вищий етап розвитку настає час пошуку нової локації. Вас цікавить оренда офісу в Києві? Скористайтеся порадами експертів сфери комерційної нерухомості.


Розташування будівлі

Вибір має базуватися на специфіці діяльності компанії. Займаєтесь виробництвом, гуртовою торгівлею? Зосередьте увагу на передмісті, промислових районах з розвинутою транспортною розв’язкою. Близькість складських комплексів, залізничних шляхів забезпечить зменшення витрат на логістику.

Працюєте у сфері послуг? Варто шукати приміщення в центрі міста. Тут вартість оренди офісів вища. Але ви отримаєте вагомі переваги та можливість наочно продемонструвати клієнтам і потенційним партнерам амбітність і успішність своєї компанії.

Приклад бездоганного розташування — сучасний бізнес-центр Gulliver, зведений на правому березі Дніпра у Печерському районі. Офіс у центрі Києва, що знаходиться біля кількох станцій метро, забезпечить бізнесу істотні конкурентні переваги.

Важливі характеристики офісного приміщення

Структура компанії та чисельність працівників визначають потрібну кількість та площу приміщень. Це значно зменшує кількість прийнятних варіантів. Тому останнім часом зростає попит на офісні центри з вільним плануванням. Тут можна організувати простір за власним бажанням.

Безпека та зручність для співробітників і клієнтів — базові вимоги. Надавайте перевагу бізнес-центру з сучасними системами охорони, відеоспостереження та пожежогасіння. У центрі Києва важлива наявність паркування для автомобілів. 

Продуктивність праці співробітників залежить від багатьох факторів. Експерти склали перелік критеріїв вибору офісного приміщення:

  • площа. Не заощаджуйте на просторі. Стандарт 10 м² на одного співробітника встановлений фахівцями з ергономіки робочого місця. Саме така площа є необхідним мінімумом для створення оптимальних умов праці;
  • сучасні системи кондиціонування, що забезпечують безперервний потік свіжого повітря та дозволяють зберігати температуру не вищу за 23°C;
  • достатнє природне освітлення. Надавайте перевагу офісам з великими вікнами. Близько 80% інформації людина сприймає візуально. Фахівці впевнені, що штучне освітлення призводить до втоми, має негативний вплив на нервову систему та зір, знижує продуктивність праці на 30%;
  • надійні та потужні системи енергопостачання, швидкий інтернет.

Усім наведеним критеріям відповідають офісні приміщення в БЦ Gulliver. Сучасна архітектура та приголомшливий вид з вікон офісу стануть додатковими перевагами такого вибору.

Бізнес-центр Gulliver: найкращі умови оренди офісу

БЦ пропонує офісні приміщення, що відповідають стандартам міжнародного класу А. Тут створені бездоганні умови для розвитку бізнесу.  До послуг орендарів:

  • сучасна будівля;
  • інтелектуальні системи клімат-контролю, пожежогасіння, безпеки та керування комунікаціями;
  • 12 швидкісних smart-ліфтів;
  • надійне електропостачання. Бізнес-центр має власну підстанцію та кілька потужних дизель-генераторів;
  • підземний паркінг працює цілодобово.

Оренда офісу в БЦ «Гулівер» забезпечить працівникам вашої компанії максимальний рівень комфорту. Кафе та ресторани, магазини, тренажерні зали розташовані поруч — у торговельно-розважальному комплексі. Співробітники отримають можливість заощаджувати час на виконанні щоденних справ. Завітайте на сайт БЦ Gulliver і дізнайтеся про умови оренди.

Реклама

Останні новини по темі

Як купити стильну пару брендових кросівок недорого

жіночі кросівки New Balance
128530278 3054433544656542 1829688983576577144 o

Водіям повідомили телефони диспетчерів Служб автомобільних доріг в областях

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023