Життя

Як просувати мобільні додатки?

. 7131

Мобільні додатки стали вагомою частиною сучасного життя. З їх допомогою люди вирішують різні завдання: замовляють товари і послуги, слухають музику і дивляться фільми, вивчають іноземні мови та інші предметні області, спілкуються з друзями і знайомими, ретушують фотографії, монтують відео. І це лише мала частина доступних можливостей. Маючи в кишені смартфон, ми отримуємо доступ практично до всього світу — і це великий плюс для користувачів.

real ea71a48b 1db7 45da 99c9 976187b5d4e3

Але чим більше різних додатків, тим складніше доводиться розробникам і тим компаніям, які їх просувають. Рівень конкуренції колосальний, а тому витримувати її не так просто. Максимально докладно ви прочитаєте про це в експертній статті на сторінці https://www.interkassa.com/blog/prodvizhenie-mobilnyh-prilozheniy-osobennosti-metody-i-analiz-effektivnosti/. Це блог платіжного агрегатора Interkassa. Ми ж коротко познайомимо вас зі способами просування.

Варіанти просування мобільного додатку
Після ретельної підготовки (про що і розказано в статті Interkassa) є кілька варіантів просування. Найчастіше вибирається відразу кілька, щоб можна було охопити якомога більше аудиторії. Основними способами просування є такі:

  • Реклама через саму площадку розміщення. Так, якщо мова про програму на Android і Google Play, то дієвим варіантом стане використання Google Play Ads. Правильно налаштована реклама показується не тільки в самому магазині, але і в пошуковій видачі Google.
  • Реклама в Facebook, Instagram та інших соціальних мережах. У якихось випадках (як у Facebook) клієнтам пропонуються спеціальні інструменти під розкрутку мобільних додатків. В інших ситуаціях можна використовувати звичайні рекламні оголошення.
  • Просування в соціальних мережах іншими способами, не тільки рекламою. Якщо ви створюєте сторінку, присвячену додатку, тут є багато різних форматів роботи: через фото, відеоролики, публікації розробників, спілкування з клієнтами, конкурси та багато іншого.
  • Прес-релізи та просто рекламні статті на будь-яких сайтах: тематичних, ЗМІ і т. д. Тут важливо ретельно вивчати аудиторію, щоб не діяти хаотично, а охоплювати якомога більше зацікавлених користувачів. Так, додаток для автомобілістів логічно рекламувати на порталі, присвяченому проблемам тих, хто володіє різними машинами.
  • Реклама через блогерів та інших знаменитостей — як пряма, так і нативна.

Ще один можливий варіант — це покупка реклами в інших додатках, які не є конкурентами.

Детальний аналіз результатів — важлива умова успіху
Просування мобільного додатку обходиться в пристойні суми. Ось чому реклама не може бути бездумною — професіонали з досвідом добре розраховують кожну пропозицію, аналізують результати і тільки після цього вкладають пристойні гроші в рішення задачі.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама