Життя

10 правил догляду за волоссям

. 6727

 

Сучасна індустрія краси пропоную безліч засобів для догляду за волоссям. Та у більшості представниць прекрасної статі все ж залишається безліч проблем із ним. Посічені кінчики, лупа, випадіння, тьмяність і втрата кольору - це далеко не весь перелік. Знайомо? Тоді наша стаття для вас!

 

gre4ka.info Parfums .jpg 2

Регулярно ми проводимо з волоссям 3 основні дії: очищуємо (миємо волосся), сушимо і розчісуємо. Дуже важливо при цьому дотримуватися ряд правил, що вбережуть волосся від механічного пошкодження!
1.Завжди розчісуйте волосся перед миттям! Якщо нього не робити можна наткнутися на мікровузлики, які ще більше пошкодять волосяну нитку при митті.
2.Намилюйте шампунь в долонях, а не на волоссі! Розтирайте шампунь доки не з’явиться густа піна, а вже потім розподіляйте її по всій голові. Якщо робити це на голові, то ви автоматично підіймаєте волосяні лусочки, чим травмуєте волосину. Враховуйте, що шампунь без сульфатів не буде дуже пінитися, але він буде якісно і при цьому обережно очищувати волосся. Тому радимо, надати перевагу саме цим засобам для очищення.
3.Розпочинати наносити шампунь слід із задньої частини голови (потилиці0, а потім спускатися по всій довжині. Саме там найміцніше і найгустіше волосся.
4. Змінюйте температуру води при митті! Це стимулює кровообіг шкіри голови, а отже укріплює волосяні цибулинки. Це гарна профілактика випадінню і посічених кінчиків. А для фарбованого волосся така процедура збереже колір. Так як, фарба для волосся вимивається гарячою водою. Ніколи не мийте волосся надто гарячою чи захолодною водою! Закінчуйте миття прохолодною водою це допоможе закрити волосяні лусочки по аналогії із порами на шкірі.
5.Ніколи не викручуйте волосся! Обережно відіжміть воду і оберніть голову м’яким рушником! З рушником на головці не можна ходити більше 15 хв. Це загрожує лупі та ламкості волосся.
6.Сушка феном здійснюється не гарячим, а холодним чи теплим повітрям! Тільки по лінії росту волосся. Якщо є час, краще обійтися без цього девайсу і дати волоссю висохти самостійно. Завершуйте сушку холодним струменем повітря!
7. Неможна наносити засоби укладки на тепле волосся! Зачекайте мінімум 15 хв., а вже потім користуйтеся лаком, пінкою, гелем тощо.
8. Розчісувати волосся потрібно від кінчиків до коренів! Ретельно пройдіться гребінцем по кінчиках, а вже потім спускайтеся від центру голови по всій довженні. При цьому, важливо розчісувати волосся в різні сторони.
9. Зачіска «тугий хвіст» дуже шкідлива для волосся. Старайтеся робити її не частіше раз в три дня. Міняйте висоту хвоста. Звичка робити його на одному рівні – згубна!
10. Завжди готуйте волосся «до сну». Розпускайте і розчісуйте його перед тим як підете до ліжка!
Прості правила, що збережуть здоров’я і красу вашого волосся!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама