«Файно маркет» продовжує підтримувати чотирилапих друзів у Кропивницькому (ФОТО)

13:01, 17 Листопада, 2021
Image 1

Притулки для тварин “Щасливий пес” та “Бім”, що у Кропивницькому, отримали продукти від мережі “Файно маркет” в рамках акції на підтримку чотирилапих.

 

Для притулку «Щасливий Пес» придбали 60 тюків соломи – для облаштування та утеплення домівок для покинутих тварин та крупу.

Ще одна волонтерська організація, що опікується бездомними тваринами – «БІМ» теж отримала крупу. Загальна вага придбаної крупи – 300 кілограмів.

«Ми вдячні жителям Кропивницького за те, що вони розділяють нашу соціально-активну позицію. Вдячні людям, які залишали корм. Працівники мережі «Файно маркет» зібрали його, а також надали свою допомогу і вже доставили до притулків для бездомних тварин. «Файно маркет» щиро дякує усім небайдужим за підтримку чотирилапих. Це справжня сусідська допомога», – зазначають у мережі.

Image 3

Нагадаємо, у місті є дві волонтерські організації, які опікуються бездомними тваринами. Вони не отримують фінансову підтримку з бюджету, а працюють на волонтерських засадах і за підтримки благодійників.

Волонтери притулків зазначають, що харчування – левова частина витрат їх закладу, до того ж кількість підопічних тварин у притулку постійно змінюється.

Image 2

Тому активісти будуть вдячні за сухий та вологий корм для тварин, а також гречану, вівсяну, ячмінну крупу, рис та макаронні вироби. Продукти приймають в нерозкритому пакуванні задля безпеки.

Як повідомлялося раніше, у 2020 році “Файно маркет” оголосив про ініціативу під назвою – “Дай Лапу”. У спеціально відведених кошиках небайдужі до долі тварин містяни можуть залишити продукти для котів та собак, а магазин передасть їх притулкам. За весь період дії акції зібрали понад 6 тонн корму.

Image 4

Реклама

Останні новини по темі

Топ-проблеми у поводженні з відходами на Кіровоградщині

smittya
e likar

Як виправити найпоширенішу помилку при створенні е-лікарняного

Читайте також

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023

У Новоандріївці, що в Кропивницькому районі, виставили на приватизаційний аукціон будівлю ветклініки ...

12:53, 10 Грудня, 2023

Для жителів України і зокрема Кіровоградщини «Укрпошта» спільно з ЮНІСЕФ запустили новорічний ...

11:27, 10 Грудня, 2023