Життя

У всіх на вустах. Розповідаємо про партнерів і переможців «Народного бренду 2021» у Кропивницькому

. 6043

Від того, як організований бізнес і на чому він базується, залежатиме, чи буде він рости та конкурувати. Запитали в знаних підприємців Кропивницького, партнерів та переможців конкурсу «Народний бренд», чим вони завоювали прихильність любов городян.

 

зображення viber 2021 12 04 17 56 03 931

Підбили попередні підсумки голосування конкурсу «Народний бренд 2021».

Завершилося голосування «Народного бренду» — конкурсу на визнання найкращих компаній шляхом голосування, який RIA Media проводить 20 років поспіль, цьогоріч — в 23-х містах України. Щороку в конкурсі беруть участь сотні компаній, починаючи від нещодавно заснованих і до тих, хто неодноразово виправдовував довіру клієнтів. Говоримо з партнерами «Народного бренду», про їх досвід і досягнення успіху у веденні бізнесу.

«Народний бренд» тому і народний, що кожен рік запалює зірки на бізнесовому Олімпі України. Розповідаємо про дві мовні школи, косметологічний центр та ресторан — успішні заклади Кропивницького, які багато років являються брендами нашого міста, давно і надовго завоювавши народну славу своїми послугами.

Мовний центр «Жираф Клаб» 

«Мовний центр Жираф Клаб» — школа іноземних мов, офіційний сертифікований центр підготовки до міжнародних іспитів Cambridge. Простір, який мотивує і надихає відкривати та пізнавати цікавий світ іноземних мов. У приватному закладі позашкільної освіти навчаються англійській і німецькій мовам діти від року і дорослі. Адже вивчати іноземні мови ніколи не пізно.

«Жираф Клаб» у Кропивницькому — це місце, де досягають результату і здійснюють свою мрію сотні студентів щороку, — говорить засновниця школи Ольга Мануйлова. — Уже шість років поспіль ми вчимо говорити і розуміти мову, а не «зубрити» її за книжками. У навчанні своїх студентів робимо акцент саме на розмовній мові та розумінні мови на слух, успішно інтегруючи граматику та фонетику у заняття. Всі наші учні говорять, а не просто виконують завдання.

В мовному центрі не просто навчають, тут дають свободу спілкування в практично будь-якій частині світу, можливість розширити свій світогляд і подивитися на світ іншими очима.

Все, що потрібно знати про «Мовний центр Жираф Клаб» в цифрах:

  • працюють 20 педагогів з рівнем мови Advanced, які сукупно отримали 130 сертифікатів і стали авторами десятків статей в профільних журналах;
  • центр щорічно видає 50+ міжнародних сертифікатів YLE, KET, PET, FCE, IELTS;
  • сертифікований центр з підготовки до екзаменів Cambridge у Кропивницькому;
  • увійшли в ТОП-3 кращих стартапів 2019 року в номінації «Прорив року»;
  • ТОП-партнер Cambridge Assessment English 2019;
  • більше 2.5 тисяч дітей відвідали літній табір GIRAFFE CAMP за методикою СLIL — єдиною в Кропивницькому;
  • переможець рейтингу «Народний бренд» в номінації «Школа іноземних мов» 2018, 2019;
  • більше ніж 3-х тисячі дітей і дорослих взяли участь в заходах центру.

Команда школи руйнує всі стереотипи навчання іноземним мовам. Без знань і гарного настрою з «Жираф Клаб» не випускають. Конкурс «Народний бренд 2021» в свою чергу не відпустив мовну школу без перемоги — в цьому році за мовний центр мешканці Кропивницького віддали 3089 голоси.

Центр лазерної та апаратної косметології «Beauty Dema»

Центр лазерної та апаратної косметології «Beauty Dema» («Б'юті Дема») — осередок краси і здоров'я в Кропивницькому. Студія працює три роки і вже встигла завоювати славу клієнтів, оскільки фахівці використовують сучасні косметологічні технології, що дозволяють усунути практично будь-які недоліки шкіри. Найпопулярніші послуги центру: лазерна епіляція, шугарінг, косметологія.

Наш косметологічний центр у Кропивницькому відрізняється від інших ексклюзивністю, — розповідає Вікторія Демченко, власниця «Beauty Dema», косметолог естетист. — Салон обладнаний сучасною технікою світового зразка. Зокрема у нас єдиний в місті апарат, який дозволяє шкіру роздивитися детальніше, побачити проблемні місця. Завдячуючи такій діагностиці можливо підібрати правильний домашній догляд. А процедура Hydral Facial — на сьогоднішний день входить в топ найпопулярніших процедур в найпрестижніших клініках естетичної медицини та елітних центрах в усьому світі.

До послуг клієнтів «Beauty Dema» — також найновітніші методи корекції тіла, продукція провідних косметичних марок, кращі апаратні процедури, професійні фахівці-медики у сфері естетичної косметології і чудові гарантовані результати.

В салоні знають все про такі проблеми, як дефекти шкіри і її вікові зміни, і готові запропонувати величезний вибір процедур, спрямованих на повернення молодості, здоров'я і краси. Мало того, кожен клієнт може розраховувати на повну інформацію про процедури, які надаються. 

В центрі «Б'юті Дема» надаються послуги як жінкам, так і чоловікам. Оскільки сучасному світ краси апаратна косметологія стає все більш популярною, як найбільш безпечний та ефективний метод омолодження, підтяжки обличчя та тіла, а також корекції фігури. В найближчому майбутньому косметологічний центр планують розширити до б'юті клініки.

В цьому році ми стали переможцями конкурсу «Народний бренд 2021», чим дуже пишаємося, — ділиться Вікторія Демченко.— Сервіс, комфорт, сучасні технології і команда професіоналів, відношення до клієнтів,— гадаємо що саме ці складові принесли успіх нашому центру.

Елітна мовна школа «Perfect Leo»

Протягом семи років в Кропивницькому успішно працює елітна мовна школа «Perfect Leo». Директорка, засновниця та власниця школи Наталія Леоновець 20 років працювала репетитором, поки заснувала власне дітище. Тепер педагог не тільки розробляє методики та сама вчить дітей англійської та німецької мовам, але й комунікує з батьками та формує стратегію школи.

Ми орієнтуємо навчання на вікові особливості дітей, психологічний і фізіологічний розвиток учнів, — говорить Наталія Леоновець. — Ми крім мов, навчаємо навчатися: діти мають добре орієнтуватися в географії, історії, українській мові і літературі, інших науках. Формуємо лідерські якості. Тому і заклад називаємо елітарним, оскільки виховуємо наше інтелектуальне майбутнє.

Відтак в мовній школі «Perfect Leo» («Перфект Лео») гарантують результативне навчання та цікаве вивчення англійської та німецької дітей від 4-х років, школярів, студентів і з нуля, або відповідного рівня із залученням сучасних інтерактивів, навіть під час карантинного онлайн навчання.

Студенти цієї школи кожного року демонструють відмінні результати на конкурсах, олімпіадах, вступних та випускних екзаменах. Також в закладі навчаються мовам люди старшого віку.

Наші випускники успішно працюють в Україні і за кордоном, — розповідає директор школи.— В «Perfect Leo» не просто навчають мов, тут формують нову успішну еліту для майбутнього.

У минулому році наша Елітна мовна школа зайняла 2-ге місце у конкурсі «Народний бренд». Для Наталії Леоновець це була дорога і висока оцінка, оскільки визнання і любов городян дуже важливі для закладу.

Грузинський ресторан «ChaCha»

«ChaCha» — грузинський ресторан у Кропивницькому, говорить вам: «Гамарджоба, Генацвале!» і запрошує в гості відчути грузинську гостинність в українському виконанні.

Тут вас познайомлять з автентичними грузинськими стравами і також з традиціями Грузії — уважні офіціанти зустрінуть, пригостять чачею, проведуть до столу, і цілий вечір будуть стежити, щоб гості відчували себе комфортно. 

Перший в місті грузинський ресторан «ЧаЧа» запрошує гостей в просторі зали — основний і камінний. У ресторані функціонує два поверхи та дитяча кімната. В оформленні закладу використано речі побуту грузинського дому, що вдало доповнять ваші враження домашнім затишком та теплом. Але суть – у кухні: відвідавши цей заклад, ви отримаєте неповторні гастрономічні враження.

Меню ресторану відразу ж вражає своїм рівнем. Знавці, які побували тут, хвалять місцеві страви, які готують на відкритому тандирі. Вибрати є з чого: шашлик, кебаб, хачапурі, кубдарі, чахохбілі, абхазура і безліч інших страв. До речі, при виборі грузинського чи українського міцного напою прийде на допомогу сомельє ресторану Чача і розкриє всі секрети вживання з тією чи іншою стравою.

Засновники ресторану «ChaCha» — дві дружні родини,  Ірина й Дмитро Оцабрик та Тетяна й Сергій Яркови.

Ми всі дуже любимо грузинську кухню,— розповідає Сергій Ярков. — Перед тим, як відкривати заклад, максимально вивчили ринок, відвідали всі найкращі ресторани України, потім поїхали в Грузію. Це була наша перша спільна подорож до цієї країни. Раніше ми там ніколи не бували. Ми були приємно шоковані, коли спробували страви, приготовані в Грузії. Це колосальна різниця із тією «грузинською» кухнею, яку пропонують в Україні».

Після тієї подорожі власники закладу «ChaCha» зрозуміли, в якому напрямку потрібно рухатися і завоювали любов городян Тепер переможці конкурсу «Народний бренд 2021» пропонують новим клієнтам  спробувати щось нове для себе, здивуватися новим смакам і назавжди закохатися в поєднання дивовижних контрастів: гострого, солодкого і пряного — в одну з найдавніших кухонь світу — грузинську. 

Підсумки голосування за «Народний бренд 2021»

Завершилося онлайн голосування за звання кращих у Кропивницькому — «Народний бренд 2021». В цьому році в конкурсі змагалися 1225 компаній в 44-х номінаціях. 19132 мешканців міста висловили свою прихильність улюбленим підприємствам і торговим маркам. 

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама