Життя

Акциз на тютюн – що це

. 1795

Часто можна побачити, що багато популярних інтернет-магазинів пропонують купити у них тютюн, який є акцизним. І деякі покупці не зовсім розуміють, що саме означає цей вислів, що саме дає акциз тютюну.

акциз

І не знаючи деяких тонкощів цього поняття, абсолютно незрозуміло, чому експерти кальянного світу рекомендують купувати тютюн у кальян, який має акциз. Адже саме він захистить вас від підробок, неякісної сировини та несумлінних виробників.

Що дає акциз на тютюн для кальяну

Акцизна марка на тютюновому продукті говорить про те, що він прийшов перевірку та відповідає нормам якості та може продавати на території всієї країни, відповідно до чинного законодавства.

Крім того, наявність акцизу дозволяє кожному покупцю бути впевненим, що він купує якісний та оригінальний продукт. Але крім переваг, акцизна марка має і свої недоліки щодо її отримання і використання з боку продавця.

І найпомітнішим недоліком можна назвати довгий процес отримання того самого акцизу. Щоб це зробити, необхідно кілька разів пройти вздовж і поперек усю бюрократичну машину.

Також після отримання акцизу на упаковку тютюнового продукту доведеться нанести зображення та попередження про те, що куріння цього продукту небезпечне для здоров'я. А це дуже сильно позначається на рекламі. І після отримання акцизної марки вартість продукту зросте. Адже акциз – це податок, і кожен зацікавлений у тому, щоб закласти його у вартість товару та не працювати собі на збиток.

При цьому багато продавців практикують дуже цікавий спосіб продажу. В асортименті магазинів можна побачити, що продукцію від одного і того ж виробника можна купити як акцизний, так і простий тютюн. Так, оформлення їх упаковок і ціна відрізнятимуться, але сумлінні продавці пропонують лише оригінальні товари з якісними складовими.

Також багато популярних брендів надовго затягують отримання цього акцизу через необхідність сплатити частину податку і проходити страшні випробування від бюрократичної машини. Але це не скасовує факт того, що їхній продукт має високу якість і йому довіряють покупці. Але наявність акцизу - це не завжди істина в останній інстанції і багато відомих брендів поки що не мають цієї важливої позначки.

18+ Ця продукція містить нікотин і викликає залежність. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама