Медитація для самодопомоги при панічній атаці (ВІДЕО)

17:58, 26 Лютого, 2022

Гейко Евгенiя, докторка психологiчних наук, професор, завiдувачка кафедри психологii Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка, гiпнотерапевтка розповідає як допомогти собі при панічній атаці.

Як зберегти спокій, коли все руйнується? Як вибудувати ту картинку світу, яка допоможе нам вижити? Опанувати себе важливо особливо в такій ситуації, у якій зараз перебувають Українці.

Перед усім треба опанувати свої емоції, які можуть іти як лавина.

Можна проговорювати свої переживання вслух: говорити що переживаєте на рівні тіла, на рівні відчуттів.

Важливим є опанування дихання. Коли ви осмислено дихаєте, ви опановуєте розум. Можна покласти руки на живіт і помірно вдихати-видихати, вирішуючи нескладні математичні задачі.

Ще одна практика від французького психотерапевта Жана Бекіо. Медитативна техніка на 6.35 хвилині відео. Для кращого ефекту слухайте запис в навушниках.

 

Останні новини по темі
Комендантська година у Кропивницькому та області діятиме з 20.00
kg
klas
Кропивницькі школярі підуть на вимушені канікули
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024