Грошова допомога переселенцям від Норвезької ради – як отримати

11:09, 05 Травня, 2022

Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочала реєстрацію на отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб з вразливих категорій населення. Допомогу можна отримати незалежно від місця перебування.

Як передає Гуманітарний центр Кропивницького, грошова допомога від NRC спрямована на задоволення базових потреб протягом трьох місяців.

«Грошову допомогу буде надано найвразливішим категоріям з-поміж зареєстрованого населення, яке може претендувати на таку допомогу», – йдеться у повідомленні.

Заявки проходять через месенджер WhatsApp. Для реєстрації потрібно:

  • завантажити месенджер WhatsApp на свій смартфон (якщо немає),
  • додати до контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом «NRC»,
  • після ви отримаєте у відповідь повідомлення з інструкціями, яких необхідно дотримуватися для успішної реєстрації.

В організації попереджають, що поки не мають посилань з гугл-формами або чат-ботів в інших месенджерах чи сайтах.

Сума допомоги складає 2220 грн для кожного члена родини на один місяць. Грошова допомога не надається, якщо протягом останніх трьох місяців була надана фінансова підтримка від інших міжнародних організацій.

Раніше «Гречка» розповідала про програму додаткової підтримки українців, які постраждали через війну – виплати від ЮНІСЕФ можуть сягати 33 тисяч гривень на місяць.

Останні новини по темі
Підозрюваний у держраді – в Іспанії затримали прокремлівського блогера Шарія (ВІДЕО)
Shariy
smittja copy
Через брак пального – у Вільшанці тимчасово не вивозитимуть сміття
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024