Штучне вигодовування: 3 важливих питання

13:10, 26 Жовтня, 2022

Стресові ситуації, приймання антибіотиків, післяпологова депресія та інші фактори можуть вплинути на лактацію і зменшити кількість грудного молока. Вийти з такого становища допоможуть адаптовані молочні суміші. Відповідаємо на найпоширеніші запитання батьків про штучне вигодовування немовлят.

З якого віку можна переводити малюка на штучне харчування?

Якщо з будь-яких причин грудне вигодовування неможливе, запропонувати малюкові адаптовану молочну суміш можна з перших днів життя. Обирайте для цього якісну продукцію відомих світових брендів: Nestle NAN, Humana, Nutrilon, Similac тощо. Обов’язково звертайте увагу на маркування, що вказує, для якого віку підходить молочна суміш. Придбати якісне дитяче харчування можна в інтернет-магазині Pampik.

Чи можна вибирати суміш для дитини самостійно?

Сучасні дитячі суміші розробляються з урахуванням особливостей травлення і потреб малюка у вітамінах і мікроелементах. Якщо дитина народилася здоровою, добре засвоює молочні суміші та набирає вагу згідно з встановленими нормами, проблем з вибором харчування буде менше. Якщо малюк народився завчасно, страждає на розлади травлення, має непереносність лактози або проходить терапію фармпрепаратами — вибрати харчування й розрахувати дозу годування повинен неонатолог або педіатр.

Як довго можна годувати немовля молочними сумішами?

Молочні суміші більшості виробників розраховані на харчування дітей від народження й до 1,5–2 років. У міру дорослішання малюка змінюється склад суміші, оскільки для правильного фізичного та розумового розвитку дитини потрібна інша кількість необхідних вітамінів і мікроелементів. Навіть якщо ваш малюк їсть «дорослі» продукти, поживна молочна суміш буде відмінним замінником коров’ячого молока в щоденному раціоні, що добре засвоюється дитячим організмом і не перевантажує органи травлення.

Реклама

 

Останні новини по темі
Державна підтримка фермерів через Державний аграрний реєстр – як отримати виплати
fermer copy
photo 5388955780973182681 y
На Кіровоградщині відкрили 20 кримінальних проваджень щодо розкрадання допомоги військовим
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024