На Кіровоградщині пропонують приватизувати цокольне приміщення в одному з будинків у смт. Смоліне

16:30, 16 Червня, 2023

Смолінська селищна рада виставила на державні онлайн-аукціони для приватизації нежитлові приміщення в одному з будинків на вул. Казакова. Торги відбудуться у державній електронній системі Прозорро.Продажі 23 червня.

Нежитлове цокольне приміщення знаходиться в смт. Смоліне, на вул. Казакова, 7. Загальна площа – майже 119 квадратних метрів, має доступ до систем водозабезпечення та каналізації, наявна вентиляція. Стартова ціна – 116,7 тис. грн. Усі охочі позмагатися за обʼєкт на онлайн-аукціоні з приватизації можуть подавати заявки на участь через акредитовані в системі Прозорро.Продажі майданчики до 22 червня.

Мала приватизація державного та комунального майна відповідно до законодавства проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі. Малій приватизації підлягають обʼєкти – нерухомість, підприємства та інші обʼєкти, вартість яких не перевищує 250 млн грн.

4 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Приватизація державного майна через електронну торгову систему Прозорро.Продажі допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. А кошти від приватизації комунальної власності наповнюють місцеві бюджети. До прикладу, від початку повномасштабного вторгнення таким чином місцеві бюджети в Кіровоградській області заробили понад 3 мільйони гривень.

Взяти участь в е-аукціонах може кожен, хто має на це визначене законодавством право, і приватизувати за ринковими цінами унікальну нерухомість, яку виставляє тільки держава або громада.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності потрібно:
– зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих у електронній торговій системі Прозорро.Продажі;
– підготувати необхідний пакет документів;
– подати заявку на участь і запропонувати свою ціну;
– оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1200 грн) внески.

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

До слова, переможець аукціону може використати гарантійний внесок в рахунок оплати, а інші отримають його назад.
Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу, майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта, після чого підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.

Для держави та органів місцевого самоврядування, приватизація – це можливість збільшити надходження до бюджетів і залучити інвестиції. А для сформованого бізнесу чи підприємців-початківців – реальний шанс втілити у життя свою бізнес-ідею. За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

*Цю статтю створено за підтримки американського народу для проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди Агентства США, проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA) або уряду.

Реклама

Останні новини по темі
На Кіровоградщині зареєстрували 57 пошкоджених внаслідок війни об’єктів
Onufryivka1
ukruttya Krop
Цілодобова робота укриттів у школах Кропивницького: хто фінансуватиме зарплати черговим
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024