Особливості послуги друку на футболках

14:36, 17 Серпня, 2023

Друк на футболках – це процес передачі графічного зображення або тексту на поверхню футболки за допомогою спеціальних технологій та обладнання. Ця технологія стала популярною завдяки своїй можливості персоналізації і створенню унікального одягу.

 

Розглянемо друк на футболках як процес. Перший крок – це створення або вибір дизайну, який буде друкуватися на футболці. Цей дизайн може бути створений у графічному редакторі або імпортований з іншого джерела. Важливо враховувати розмір і кольори дизайну, а також розташування на тканині.

Основні етапи процесу

Існує кілька основних технологій:

  • Сіткодрукарство (Screen Printing). Використовує металевий рамки та сітку, через яку пропускається фарба.
  • Термотрансфер (Heat Transfer). Використовує термофільм, який розплавляється і присмоктується до футболки під впливом тепла.
  • Прямий друк на тканині (Direct to Garment – DTG). Схожий на струменевий друк для футболок.
  • Сублімаційний друк (Dye Sublimation). Використовується для футболок іншого матеріалу (зазвичай поліестер), де фарба переходить з газової фази в твердий стан, вбираючись у тканину.

Тканина повинна бути чистою і гладкою перед друком. Деякі технології можуть вимагати попередньої обробки тканини для кращого зчеплення фарби. В залежності від обраної технології, друкуються різними способами. Після друку тканину можуть обробити теплом або парою, щоб фарба стала стійкою до прання і зношування. Після завершення друку і фіксації проводиться контроль якості, де перевіряються кольори, розмір і загальний вигляд друку. Вироби упаковуються і готуються до доставки або продажу.

Замовлення послуги

Важливо знайти надійного постачальника, який пропонує послуги друку на футболках. Ви можете підготувати свій дизайн у графічному редакторі або використовувати готові малюнки, логотипи або тексти. Оберіть тип, кольори і розміри футболок, на які ви хочете надрукувати дизайн. Враховуйте сезон, цільову аудиторію та інші важливі фактори. Зверніться до обраного постачальника з запитом на оферту.

Перед тим, як підтвердити замовлення, уточніть всі деталі, такі як спосіб друку, матеріали, специфікації дизайну та інші важливі моменти. Після отримання оферти та уточнення всіх деталей, підтвердіть замовлення і обговоріть умови оплати з постачальником. Зазвичай потрібно внести певний аванс або оплатити повну вартість послуги.

Передайте постачальнику готовий дизайн у відповідному форматі. Врахуйте рекомендації щодо якості та розміру файлу. Після отримання оплати, постачальник розпочне виробництво та друк футболок, використовуючи обраний метод друку. Після завершення, ваши футболки будуть піддані контролю якості. Постачальник переконається, що дизайн надрукований якісно та відповідає вашим очікуванням. Залежно від умов угоди, футболки можуть бути доставлені до вас або готові для забору в офісі постачальника.

Реклама

Останні новини по темі
У Кропивницькому в пожежній частині робитимуть ремонт за 5,6 мільйона
remont
ukr angel
Майстер-класи та виступи українських гуртів: кропивничан запрошують на благодійний фестиваль “Характерник”
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024