Інгалятор: переваги і типи

12:14, 11 Вересня, 2023
Ingalyator nebulayzer

Інгалятор – лікарський пристрій, професійний та для домашнього використання. Доступні такі типи пристроїв, як струминні інгалятори, ультразвукові інгалятори, компресорні інгалятори. Пропоновані моделі – це ефективні та довговічні апарати останнього покоління, призначені як для великих клінік, лікарень, так і для невеликих клінік. Цей пристрій, купити можна в магазині Med-magazin.ua.

Інгалятор застосовується при лікуванні легенів і бронхів, зволоженні дихальної системи, лікуванні носових пазух і очей, лікуванні захворювань шкіри і волосся.

Поршневі інгалятори, компресорні інгалятори

У цю категорію також входять комплекти аксесуарів для інгаляторів та інгаляційних камер. Цей тип медичного виробу дозволяє відкривати дихальні шляхи фізіологічним розчином або рідкими ліками, призначеними для інгаляцій. З ним, хвороба легень лікується швидше.

Для чого використовується інгалятор?

Інгалятори використовуються для інгаляційної терапії, широко відомої як інгаляції. Ці сучасні медичні бронходилататори замінили традиційні чаші з гарячим настоєм. Які роками використовували для вдихання розчинів олій або трав для очищення дихальних шляхів. Інгалятори можна використовувати для введення туманів, фізіологічного розчину, антибіотиків. А також, щоб вводити кортикостероїди та інші препарати, спеціально пристосованих для цієї мети. Завдяки процесу, тобто перетворенню рідкого агента в аерозоль, замість того, щоб потрапляти в травний тракт, вони можуть досягати дрібних бронхіол і альвеол безпосередньо. Звісно, купивши його, треба вивчити попередження про використання.

Лікування, нанесене безпосередньо на уражену ділянку, є надзвичайно ефективним. Діаметр частинок туману підбирається залежно від віку пацієнта та специфіки захворювання. Для вдихання аерозолю використовується спеціальна маска. Як правило, інгалятори постачаються з трубками та масками, тому ви купуєте повний набір для розпилення. Як зазначає інструкція, важливо, щоб маска щільно прилягала до обличчя, закриваючи ніздрі та рот. Додаткові аксесуари також можна придбати окремо відповідно до індивідуальних потреб дітей і дорослих. На сайті вказана ціна на кожний апарат.

Поршневий, компресорний, пневматичний – який інгалятор вибрати?

Деякі асоціюють інгалятори з кишеньковими моделями на батарейках, які носять астматики. Однак на ринку є різні види цих пристроїв. При лікуванні муковісцидозу, бронхітиди, в тому числі хронічних, особливо часто використовуються поршневі інгалятори, також відомі як компресійні або пневматичні інгалятори. Це тому, що вони дешеві, прості у використанні та найбільш універсальні. З їх використанням ми введемо будь-які препарати для небулайзера. Пристрій для дихання можна використовувати протягом багатьох років як для дітей, так і для дорослих. Деякі тягнуться до них під час будь-яких застуд і інфекцій, щоб швидше позбутися від виділень з носа. 

Реклама

Останні новини по темі

Забезпечте енергетичне майбутнє разом із провідним постачальником

real 9ec37852 e97e 4e7f 908c 08341e38aaae
Bogra4

Рагу чи суп? Як приготувати бограч по-закарпатськи (ВІДЕО)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023