Гроші хороші: як заощаджувати при плануванні бюджету (ПОДКАСТ)

11:33, 19 Вересня, 2023

 

У сьомому випуску подкасту «Гроші хороші» Павло Іванов та автор курсу з фінансової грамотності для всеукраїнської мережі освітніх закладів «Гончаренко центр» Андрій Флоренко обговорили найпоширеніші поради з інтернету щодо економії грошей.

Ведучий подкасту Павло Іванов відібрав 12 поширених у мережі порад щодо того, як можна економити гроші, і обговорив їх з Андрієм Флоренко. Наприклад, часто зустрічажться порада розподілити витрати по формулі 50/30/20. Тобто половина надходжень спрямовується на базові витрати (комунальні платежі, оренда тощо), третина – на забаганки і подорожі, а 20 відсотків – на заощадження і інвестиції.

«Це інформація на рівні тієї, що начебто кожна людина має випивати по два літри води на день. Тото обґрунтувань цієї цифри немає. У нас багато людей, які працюють за мінімальну зарплату, тому говорити, що саме такі відсотки підійдуть всім, ми не можемо», – зазначив Андрій Флоренко.

У сьомому випуску «Гроші хороші» розкажуть:

  • навіщо потрібна фінансова подушка безпеки;
  • як автоматизувати відкладання грошей;
  • чи варто користуватися програмами лояльності та дисконтними картками;
  • скільки можна накопичувати, відкладаючи монети;
  • як уникнути імпульсивних покупок;
  • як використовувати кешбек;
  • як заробити на непотрібних вам речах.

Нагадаємо, «Гречка» запускає подкаст «Гроші хороші» для всіх, хто хоче грамотно розпоряджатись грошима та захистити свої заощадження. 

Зазначимо, ми вже розповідали як уникнути шахрайств із банківськими картками, про про кредити та як і навіщо планувати сімейний бюджет.

 

Останні новини по темі
Перемогли у конкурсі бізнес-проєктів: на Кіровоградщині зʼявляться Центр очищення води та ферма із сироварінням
Depositphotos 227035860 S
YouTube 4olovik
Як набрати передплатників на YouTube: секрети успішного маркетингу
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024