7 етапів ЕКЗ та опис процедури

16:01, 28 Вересня, 2023

Після того, як з’явилися допоміжні репродуктивні технології, така хвороба як безпліддя вже не є кінцевим вироком. Виник унікальний шанс, і він досить високий стати щасливими батьками. Але вибираючи цей метод, варто знати всі можливості, ризики. Це дозволить підійти до процесу максимально підготовленим.

 

Також варто подумати про те, яку клініку краще вибрати. Наша репродуктивна клініка Київ стане чудовим вибором для вас. Фахівці клініки Lita допоможуть вам впоратися з безпліддям, народити довгоочікуваного малюка.

Штучне запліднення – що це?

Ця процедура називається «ЕКЗ». Цей протокол передбачає запліднення поза жіночим тілом. Під час ЕКЗ частина процедури виконується у лабораторних умовах. Штучне запліднення – це не тільки процес, а ціла програма. Вона може тривати кілька місяців, а підготовчий етап теж займає певний час.

Процедура ЕКЗ включає такі етапи:

  1. Підготовчий етап. Партнери проходять комплексне обстеження, гінеколог репродуктолог коригує виявлені порушення, докладніше можна дізнатися на сторінці https://litaclinic.com/likar-reproduktoloh-kyiv/.
  2. Стимуляція яєчників. Майбутня мати приймає гормони, що стимулюють до дозрівання фолікули. Фахівці контролюють процедуру, використовуючи УЗД. Процес займає приблизно 10 діб (у звичайному протоколі). За цей проміжок часу проводиться кілька УЗД. Якщо фахівці виявляють, що фолікули готові, жінці призначається наступний гормон, який запускає овуляцію.
  3. Пункція яєчників. За допомогою спеціальної голки фахівець збирає фолікулярну рідину, в якій є яйцеклітини. Невелика операція може тривати не більше півгодини. Проводиться хірургічне втручання під анестезією.
  4. Отримання чоловічого біоматеріалу. Чоловік здає матеріал у медичному центрі. У лабораторії сперма очищається, видаляється певний відсоток рідини.
  5. Процедура запліднення. До спеціальної ємкості, де знаходяться яйцеклітини, додається оброблена сперма. Потім розміщують цей матеріал в термостат. За добу фахівці оцінюють перші результати.
  6. Культивація ембріонів. Цей етап може тривати щонайменше 2 дні, максимум 5 діб. За цей час ембріони розвиваються, готові до підсаджування в жіночу матку.
  7. Перенесення дозрілих ембріонів. Лікар обирає кілька перспективних, добрих за якістю ембріонів. Один з цих ембріонів за рахунок спеціального інструменту переміщують в порожнину матки. Процес повністю безболісний, триває кілька хвилин. Потім жінка деякий час лежить, після чого вирушає додому. Жінці призначаються спеціальні лікарські засоби, що підвищують ймовірність зачаття. Етап, коли жінка приймає лікарські препарати, називається «лікарська підтримка».

Про те, завагітніла жінка чи ні, вона дізнається приблизно за 2 тижні. Жінка відвідує клініку, здає спеціальний тест на гормон, що виробляється лише за вагітності.

Реклама

 

Останні новини по темі
Завищені борги, сіль і ремонти: аудитори звинувачують «Теплоенергетик» у порушеннях на 126 мільйонів
groshi
347893929 657443182847864 6550180830043063189 n copy
У Кропивницькому для ремонту шкіл і облаштування укриттів виділили додаткові 26 мільйонів
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024