Як сплатити рахунки за електроенергію в Кропивницькому через інтернет

10:48, 02 Жовтня, 2023

Щомісячний розрахунок за спожиту електроенергію — обов’язок кожного власника житлового чи нежитлового приміщення. Раніше оплата займала багато часу та була пов’язана з необхідністю збирати паперові рахунки та стояти в довгих чергах. На щастя, сьогодні мешканці Кропивницького та області можуть без проблем оплатити світло через інтернет, навіть не виходячи з дому чи офісу. Як це зробити — читайте нижче.

 

Кому і коли сплачують за електроенергію кропивничани

Постачальником електричної енергії в Кропивницькому та області є компанія КОЕК, що утворилася у 2018 році внаслідок відділення від «Кіровоградобленерго». З того часу обленерго в Кропивницькому відповідає за технічний стан електромереж, опрацьовує звернення від населення щодо аварійних ситуацій, приймає показники приладів обліку та підписує угоди з новими абонентами. Окрім цього, компанія займається розподілом енергоресурсу: оплата Кіровоградобленерго здійснюється згідно з зазначеними на сайті тарифами, що залежать від класу напруги.

За постачання електроенергії кінцевим споживачам відповідає ТОВ «Кіровоградська обласна ЕК», тому здійснювати щомісячні платежі за спожиті кіловати потрібно саме на користь цієї компанії. Рахунки за минулий місяць зазвичай приходять на початку наступного, а оплачувати їх варто до 20 числа.

Як оплатити електроенергію онлайн

Переказати через інтернет кошти за спожиту електроенергію кропивничани можуть у такий спосіб:

 • на сайті постачальника. Незареєстровані користувачі можуть зайти в розділ «Перехід до платіжної системи», обрати фінустанову або сервіс у списку та діяти згідно з подальшою інструкцією. Зареєстровані — мають можливість здійснити платіж через особистий кабінет побутового споживача;
 • в мобільному застосунку «КОЕК Мобайл»;
 • через web-banking. Послуга доступна клієнтам всіх українських фінустанов. Клієнти «ПриватБанку», що користуються «Приват24», мають змогу знаходити платіжки за місцем реєстрації та фактичного проживання, якщо воно зазначене в угоді;
 • через сервіс онлайн-платежів, наприклад, Portmone. Це один з найзручніших способів, оскільки користувачеві не потрібно вказувати особовий рахунок та іншу інформацію під час кожної оплати.

Зареєстровані клієнти можуть отримувати електронні платіжки та здійснювати всі розрахунки з комунальниками одночасно, а необхідні для наступної транзакції дані зберігаються в системі.

Як сплачувати електронні рахунки на Portmone: розкриваємо деталі

Розрахуватися з постачальником електричної енергії може навіть незареєстрований користувач платформи. Достатньо обрати категорію «Комунальні послуги» на сайті або в мобільному застосунку Portmone, зазначити свій регіон (Кропивницький та область) і ввімкнути фільтр «Електроенергія». Після цього варто клікнути на іконку КОЕК і дотримуватися нескладного алгоритму оплати. Гроші надійдуть на рахунок компанії майже миттєво, максимальний термін очікування — 3 робочі дні.

Зареєстровані клієнти отримують ще більше переваг. Щоб швидко розрахуватися з постачальниками послуг, зокрема, компанією КОЕК, варто зробити такі кроки:

 • Зареєструватися та/або авторизуватися на Portmone.
 • Створити адресу в особистому акаунті та знайти виставлені за нею рахунки.
 • Додати знайдені шаблони до адреси.
 • Готово — для здійснення оплати варто натиснути кнопку «Сплатити всі» та підтвердити транзакцію. За бажанням ви можете обрати потрібні рахунки з запропонованого списку.

Якщо шаблон не підтягнувся автоматично, варто створити його самостійно і прикріпити до адреси. Для цього вам знадобиться:

 • натиснути кнопку «Додати новий рахунок»;
 • знайти у списку комунальних постачальників компанію КОЕК;
 • обрати відділення, на користь якого ви здійснюватимете оплату, і ввести номер особового рахунку;
 • натиснути «Оплатити» або «Зберегти без оплати».

Знайшовши всі електронні платіжки за адресою та додавши за потреби інші шаблони, ви зможете розраховуватися з комунальними постачальниками в один клік. До речі, зробити це можна без комісії, активувавши тарифний план «Місяць».

Реклама

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині горів легковик: є постраждалий
c73781f2 e50c 48b5 810e 9f718695e3ce
384452119 6718514951529586 3493978781345702959 n 1
У Долинській громаді відкрили храм ПЦУ (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024