Оформити кредит з поганою історією – реальність чи вигадка?

14:38, 26 Вересня, 2023

Майже кожен хоча б раз брав позику у банку або кредитній спілці. І тут є нюанс. Якщо позичальник вчасно повернув борг, все чудово. У протилежному випадку маємо купу проблем. Особливо це стосується ситуації, коли потрібно знову взяти гроші в борг. В більшості випадків їх просто вам не видадуть. Чому? Тому що проблемний боржник одразу потрапляє до «чорного списку», який покинути дуже складно. Але вихід є.

Чи можна оформити кредит з поганою кредитною історією?

Так, але дуже складно. Взагалі «чорний список», про який було сказано вище – це база УБКІ (Українського бюро кредитних історій). Саме там містяться всі дані про проблемних позичальників і не лише.

Банки принципово не видають позики клієнтам, які раніше мали проблеми з погашенням боргів. Тут їх можна зрозуміти. Навіть за умови надання застави та поручителів банк не хоче ризикувати. Установі потрібні надійні клієнти, які найімовірніше будуть вчасно вносити платежі і не створюватимуть проблем.

Кредитні спілки, а саме – МФО, відносяться до позичальників менш прискіпливо. Більшість мікрофінансових організацій не перевіряють кредитний статус потенційного клієнта. Хорошим прикладом є ресурс https://finx.com.ua/kredit-s-plohoy-kreditnoy-istoriey, де справді можна оформити кредит з поганою кредитною історією на максимально зручних умовах. 

Ломбарди також видають позики без перевірок, але завжди беруть майно у заставу. Якщо мова йде про кредит до 30 000 грн., навряд чи варто розглядати такий варіант.

Яким умовам потрібно відповідати для отримання кредиту з поганою кредитною історією?

Якщо у вас справді є проблеми з кредитним статусом, слід одразу звертатися до МФО. Кредитні спілки пропонують чудові умови отримання позик, в тому числі без перевірки кредитної історії. А також без довідок про доходи, передплати, поручителів та застави.

Для оформлення позики необхідно:

  • надати особисті документи (паспорт, ІПН);
  • бути повнолітнім громадянином України;
  • мати на руках банківську картку;
  • не мати судимостей.

Карта банка має бути актуальною за строком дії та належати банку, що підпорядковується українському законодавству (є резидентом). Якщо у вас раніше були проблеми з кредитами, це не має вирішального значення.

Оформлення відбувається на сайті кредитної компанії. Слід вказати інформацію про себе (паспортні дані, ІПН, реквізити карти банка), після чого надіслати заявку на сервіс, дочекатися відповіді.

Кінцевою дією стане відвідання найближчого відділення МФО. Там після підписання договору можна буде отримати позикові кошти на карту банка. Навіть, якщо у вас була погана кредитна історія.

Реклама

 

 

Останні новини по темі
Кропивницькі самбісти посіли призові місця на турнірі у Києві (ФОТО)
384101794 710527647783876 4213336479805454150 n
Depositphotos 45577531 S
800 тисяч на закупівлі генератора: у Долинській посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024