Банки: послуги, про які варто знати

12:17, 30 Січня, 2024
РЕКЛАМА

Більшість з нас швидко звикла до платіжних карток та миттєвих грошових переказів, адже саме ці технології значно спростили наш побут та повсякденне життя. Водночас ці послуги стали настільки розповсюдженими, що про інші пропозиції та можливості банків частина користувачів або забула, або не дізнавалась взагалі. Виправляємо ситуацію та пропонуємо розглянути кілька важливих банківських послуг приватним особам, про які варто знати.

Військові облігації

Інвестиційний інструмент підтримки держбюджету України під час воєнного стану. Працює це так: ви інвестуєте певну суму на певний термін, а наприкінці цього строку отримуєте інвестиції назад + відсотки за ними. Особливості цінних паперів:

  • Без дострокового погашення (можливий лише продаж придбаних облігацій третім особам);
  • Термін — від 3 місяців до 2 років;
  • Держава — гарант 100% повернення коштів;
  • Ставка — від 16,5% до 18,35% річних у гривні;
  • Мінімальна сума вкладень — від 1000 до 300 000 грн (залежить від умов брокера);
  • Дохід з облігацій не оподатковується.

Військові облігації є як і різновидом фінансової допомоги державі під час війни, так і досить вигідним та безризиковим (ризик — лише банкрутство самої України) інвестиційним інструментом.

Шукаєте, де можна придбати облігації? Банк Південний на https://bank.com.ua/ є первинним дилером Мінфіну з військових облігацій, а тому пропонує найвигідніші умови: інвестиції вже від 1000 грн (одна облігація), відкриття рахунку всього за 1 грн, а також лише 1 грн комісії за кожну угоду. Банк також пропонує й безліч інших послуг, серед яких депозити, кредити, продаж монет та металів, спеціалізовані картки тощо. 

Монети та метали

В банках також можна придбати та продати колекційні, інвестиційні та сувенірні монети, а також банківські метали — золото, срібло та платина у злитках, афіновані до найвищих проб (900 та вище). Причин покупки таких цінностей є кілька:

  • Створення колекції та колекціонування;
  • Придбання на подарунок іншій людині;
  • Придбання з метою інвестицій (банківські злитки та інвестиційні монети, які, як правило, з роками збільшуються в ціні).

Найчастіше золоті та срібні монети/злитки купують для вкладення коштів, адже такі інвестиції не залежать від економіки тієї чи іншої країни, не псуються з часом та є ліквідними (продати цінні метали досить легко та швидко).

Страхування

364AKBb8cD3nNzcsN1DrTUXImmSWMo0WVsM7vk4sXcjAoY_kMDTnJmLqMymCL8oPoUz3mRn3gKTP2NSVg0nmR2snp2qfWWJtQoPpXCW-MMXGlD1uM-mIrIwJ9XsgNYay3JZxzHoKozUJzIyVnNSTmUw

Так, оформити страховий поліс можна не лише в страховій компанії, а й у банку: фінансові установи часто співпрацюють зі страховими агенціями задля надання додаткових послуг своїм клієнтам. Перевагами страхування в банку є швидкість, зручність (онлайн і офлайн оформлення), а також широкий асортимент (можна вибрати кілька страхових полісів різних страхових компаній). Крім цього, банки співпрацюють лише з ліцензованими учасниками ринку, а тому ризик зустрічі з шахраями мінімізується.

Останні новини по темі
Кращі тренди моди на весну-літо 2024
Чим загрожує дефіцит магнію в організмі?
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024