Чи відповідає швидкість мого інтернету тарифу: як перевірити

11:54, 20 Травня, 2024
РЕКЛАМА

Швидкість інтернету в наш час є критично важливою для багатьох аспектів життя. Від розваг і спілкування до роботи та освіти — ми користуємося інтернетом майже завжди. Проте часто ми можемо помітити, що швидкість доступу до мережі не відповідає показникам, які були обіцяні провайдерами. Тому важливо знати, як провести тест інтернету, щоб перевірити відповідність реальної швидкості заявленій. У цьому допоможуть фахівці інтернет провайдера Мережа Ланет.

Як самостійно виміряти швидкість інтернету

Передусім слід зазначити, що те, яка швидкість інтернету вам надається, може залежати від багатьох факторів. Одним із них є тарифний план, який ви вибрали. Більш дорогі тарифи, як правило, передбачають надання вищої швидкості, однак це не завжди означає, що ви отримаєте заявлену швидкість на практиці.

Існує декілька онлайн-інструментів, які допоможуть вам перевірити швидкість інтернету. Один із найпоширеніших і найбільш надійних способів — це використання спеціалізованих сервісів для тестування швидкості підключення. Зазвичай подібні платформи показують швидкість завантаження і відвантаження, а також пінг — час, який займає передача сигналу від вашого пристрою до сервера тестування.

Крім онлайн-інструментів, деякі провайдери також надають власні ресурси для перевірки швидкості. Наприклад, на сайті провайдера Мережа Ланет усі охочі мають змогу провести тестування всього за декілька кліків. Щоб перевірити показники швидкості інтернету спідтест, потрібно лише зайти на відповідну сторінку сайту й натиснути на кнопку «Вперед».

Варто розуміти, що швидкість доступу до мережі Інтернет може коливатися залежно від часу доби й навантаження мережі, а також залежати від низки інших причин, як-от місце розташування роутера у квартирі, наявність перешкод тощо.

Дійсно швидкий і стабільний інтернет від Мережі Ланет

Якщо після перевірки ви помітили, що швидкість вашого інтернету не відповідає обіцяній, передусім зверніться до свого провайдера для отримання підтримки. Якщо й це не допоможе, варто вибрати іншого провайдера, який зможе надати кращу швидкість за ту саму ціну.

Зокрема, підключити дійсно швидкий інтернет, який ще й працюватиме за відсутності світла, пропонує Мережа Ланет. Послуги від надійного провайдера мають низку переваг, а саме:

  • доступ до мережі на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • різноманітні тарифні плани, які відповідають потребам різних категорій користувачів;
  • доступна вартість абонплати;
  • надійність з’єднання та збереження його стабільності навіть в умовах відсутності електропостачання;
  • можливість додатково підключити якісне телебачення з великою кількістю доступних телеканалів;
  • зручне користування послугами;
  • професійна технічна підтримка й високоякісне обслуговування абонентів.

Щоб замовити підключення інтернету за вигідними умовами, зверніться до операторів Мережі Ланет за вказаними контактами:

м. Київ, просп. Берестейський (Перемоги), 95

info@lanet.ua

(044) 500-03-03

Останні новини по темі
Tokio Inkarami – інновація у догляді за пошкодженим волоссям
Класичний, зі шпинатом або з квасом: ТОП-3 рецепти зеленого борщу від Клопотенка
Читайте також

У Кропивницькому в ніч на 13 червня в одному з приватних будинків вибухнув газ. Двох дітей доправили до лікарні....

08:10, 13 Червня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024