Де брати кредит онлайн: в банку чи МФО?

10:30, 23 Грудня, 2024
РЕКЛАМА

 

Сучасні технології зробили отримання кредитів простішим, ніж будь-коли. Більше не потрібно стояти в чергах у відділеннях банків та збирати товсті пакети документів. Онлайн-кредитування дозволяє розв’язувати фінансові питання швидко та зручно. Однак перед потенційним позичальником постає вибір: звернутися до банку чи скористатися послугами мікрофінансової організації? 

Розберемося, де краще взяти кредит онлайн, на що звертати увагу, а також які переваги та ризики мають обидва варіанти.

Переваги онлайн-кредитування в банку

Банк — це фінансова установа, яка здійснює широкий спектр послуг, пов’язаних з грошима, зокрема надає кредити. Люди частіше звертаються за позикою саме до банку через:

  1. Нижчі відсоткові ставки у порівнянні з іншими кредиторами. Для клієнта це означає менше переплат, тобто вигідніші умови. 
  2. Прозорість договорів та суворий контроль регуляторів. Це гарантує чітке розуміння клієнтом своїх зобов’язань та унеможливлює додавання прихованих комісій.
  3. Довші терміни кредитування для онлайн-позик. Ви можете оформити кредит на кілька років та вибрати зручний графік платежів, щоб знизити фінансове навантаження.
  4. Багаторічний досвід та репутацію, яким можна довіряти. У випадку конфліктних ситуацій ви завжди можете звернутися до служби підтримки (онлайн, в телефонному форматі або завітати до відділення), а ваші права будуть захищені державою. 

Крім того, звернувшись до банку за онлайн-кредитом та вчасно його сплативши, позичальник продемонструє свою надійність. Якщо в майбутньому він планує брати іпотеку чи автокредит, ймовірність отримати більш вигідні умови кредитування зростає. 

МФО: швидко, але дорого

Раніше МФО мали суттєву перевагу над банками — швидкість. Вони видавали кошти протягом 15-30 хв, тоді як в інших установах процес був значно повільнішим. Однак сучасні банки не відстають. Наприклад, в Ідея Банку попереднє рішення буде сформовано за 60 секунд, а кошти надійдуть на картку найближчим часом.

Переваги нівелювались, а недоліки залишились:

  • високі ставки та штрафи — навіть невелика позика може обернутися великими боргами, якщо ви не зможете вчасно повернути гроші;
  • короткі терміни — зазвичай не можна взяти позику більше, ніж на місяць;
  • ризик шахрайства — на жаль, на ринку є недобросовісні організації.

Як вибрати банк для кредитування

Якщо ви вирішили звернутися до банку, зверніть увагу на кілька ключових моментів:

  1. Вивчіть відгуки — дізнайтеся, як установа працює з клієнтами та їх питання.
  2. Перевірте умови — ознайомтеся з відсотковими ставками, термінами погашення тощо.
  3. Використовуйте калькулятори — на сайтах банків є зручні інструменти для розрахунку платежів.
  4. Виберіть зручний спосіб погашення — уточніть, чи можна вносити платежі через додаток або термінали.

Довіряйте свої фінанси тим, хто гарантує вашу безпеку та стабільність.

Останні новини по темі
Читайте також

Сьогодні, 25 січня, Смолінська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Соломонідіна....

17:32, 25 Січня, 2025

У Кропивницькому волонтери етнографічного проєкту «Баба Єлька» запустили у продаж версію настільної гри «Монополія», яка знайомить гравців з історією, пам’ятками та бізнесами мі...

16:58, 25 Січня, 2025

У Світловодську, що на Кіровоградщині, бригадам екстреної медичної допомоги передали перші портативні УЗД-апарати, які дозволяють проводити діагностику безпосередньо на місці ви...

14:50, 25 Січня, 2025