Куди скаржитись на проросійську пропаганду у мережі TikTok

14:36, 15 Квітня, 2024

Центр протидії дезінформації спільно з Кібердепартаментом Служби безпеки України виявили мережу інструментів поширення проросійської пропаганди в соцмережі TikTok.

Наразі до переліку входять 83 TikTok-канали, на яких поширюється ворожа дезінформація. 

Центр протидії дезінформації просить надсилати їм на пошту (cpd@rnbo.gov.ua) TikTok-канали поширення ворожої дезінформації, якщо таких немає в їхньому списку.

“Ці списки допоможуть вам уникати каналів, які є інструментом поширення ворожої дезінформації, маніпуляцій і неправди”, – йдеться в повідомленні центру. 

Список TikTok-каналів, які поширюють російську дезінформацію. Фото: Центр протидії дезінформації

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла про те, що в соцмережах поширюють пост начебто зі сторінки Володимира Зеленського про намір підписати указ про депортацію чоловіків з інших країн до України. Насправді такого посту на офіційних сторінках президента немає. А про те, як ворог роками вів пропаганду проти української мови можна почитати або прослухати подкаст за цим лінком.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині лише один медзаклад надає безоплатну допомогу при інфаркті
Автомат, набої та граната: двоє мешканців Кіровоградщини незаконно зберігали зброю 
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024