Щоденник із логотипом: мастхев сучасної людини

10:17, 18 Червня, 2024
РЕКЛАМА

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини — саме тому його не можуть витіснити з офісного вжитку сучасні електронні гаджети. До того ж деякі моделі щоденників мають цікаві доповнення — кишеньки, закладки, стіки, зображення логотипів тощо.

Які функції виконують брендовані щоденники?

Цей аксесуар можна побачити на робочому столі практично всіх співробітників компаній та виробничих підприємств. Так, щоденник з логотипом є незамінним за необхідності забезпечувати:

  • планування робочого процесу — виконувати свої обов’язки набагато простіше, якщо є чітко сформований план дій;
  • нагадування — сучасний ритм життя передбачає потребу тримати у мозку багато важливої інформації, яку можна просто записати до щоденника;
  • натхнення — часто буває так, що креативні ідеї виникають зненацька, і цей корисний аксесуар допоможе швидко записати думки, фрази, схеми;
  • підбиття підсумків — доволі важко зробити це за певний період часу, якщо під рукою не буде потрібних нотаток.

Та найважливішим є те, що щоденник із логотипом є обличчям компанії. Використовуючи такий фірмовий формат, працівники організації підтримують зростання корпоративного духу та утворюють згуртовану команду.

Які щоденники використовуються для нанесення логотипів?

Класифікація таких виробів, які можна придбати від різних торговельних марок, найчастіше враховує три параметри.

Датовані/недатовані

У першому випадку вироби мають внутрішній блок, складений з аркушів, де позначені дата, місяць, день, рік. Вони дозволяють вести структуровані записи для планування майбутніх подій. Внутрішній блок недатованих моделей складається з ідентичних аркушів без прив’язки до дати.

Розмір

Розмір вибирається в залежності від цілей застосування. Наприклад, якщо щоденник буде потрібен для роботи тільки в офісі, тоді можна користуватися форматом А4. Для нарад та подорожей згодяться менші варіанти — А6 чи А5.

Тип фіксації аркушів

Вони можуть зшиватися нитками, з’єднуватися пружиною чи клеєм. Палітурка, на яку наноситься логотип, часто виконана з паперу або картону й може бути м’якою, твердою або напівм’якою. Друк виконується різними методами, з яких найбільш поширеними вважаються офсет, шовкографія чи УФ-друк.

Компанія VIP-Print пропонує замовити найрізноманітніші варіанти щоденників із логотипами для просування вашого бізнесу.

Останні новини по темі
Що не так з американо: пояснює власниця кав’ярні третьої хвилі
Риболовні приманки
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024