Як оплатити комунальні послуги за реквізитами

15:56, 26 Лютого, 2024
РЕКЛАМА

Оплата за реквізитами — це зручний та надійний спосіб розрахуватися за комунальні послуги через інтернет, який пропонують сучасні платіжні сервіси. Не потрібно ходити в банк та стояти у чергах: ви самостійно вводите необхідні платіжні дані, підтверджуєте платіж та отримуєте квитанцію про сплату. Це можна зробити у будь-який час доби, у вихідні дні та на свята.

За реквізитами можна сплачувати абсолютно всі комунальні сервіси: не лише від постачальників газу, електроенергії та води, а й від ОСББ (за ліфт, послуги консьєржа, охорону, паркінг тощо).

Як відбувається оплата за реквізитами

Щоб сплатити комунальні послуги за реквізитами, потрібно заповнити кілька рядків, вказавши інформацію про отримувача коштів:

  • ЄДРПОУ або РНОКПП.
  • Точна назва підприємства.
  • Номер рахунку IBAN.

Вся ця інформація є на квитанціях, які ви отримуєте щомісяця від комунального підприємства, що обслуговує вашу адресу.

Категорія та призначення платежу

Для здійснення переказу потрібно вибрати категорію платежу — комунальні послуги.  У полі “Призначення платежу” вкажіть інформацію про ваш платіж — це прискорить обробку вашої оплати підприємством. Наприклад, ви можете вказати назву послуги, яку оплачуєте, разом із вашим ПІБ або номером особового рахунку.

Інформація про відправника

Також при сплаті комунальних за реквізитами потрібно вказати власні ПІБ та номер телефону. Далі залишається лише ввести суму, яку ви бажаєте оплатити, та реквізити вашої картки.

Як швидко зараховуються кошти

Після підтвердження платежу кошти знімаються з вашої картки, і ви отримуєте  електронну квитанцію. Вона підтверджує ваш переказ, як і звична паперова, яку дають у банку. Зазвичай гроші зараховуються на рахунок комунального підприємства впродовж одного банківського дня, максимум — впродовж трьох днів.

Що таке ЄДРПОУ (РНОКПП)

Для виконання платежу за реквізитами платіжні системи запитують код ЄДРПОУ (якщо переказ здійснюється на рахунок юридичної особи) або РНОКПП (якщо переказ здійснюється на рахунок фізичної особи). Це податкові номери, які надаються компаніям та громадянам. ЄДРПОУ складається з 8 цифр, а РНОКПП — з 10 цифр.

Що таке IBAN

При оплаті комунальних за реквізитами обов’язково потрібно вказати IBAN постачальника послуг. Це міжнародний формат банківських рахунків, що пару років тому почали використовувати у нашій країні для спрощення переказів коштів. Номер IBAN складається з 29 символів і включає як цифри, так і літери.

Де зручно сплачувати комуналку за реквізитами

Ви можете швидко та безпечно оплатити комунальні рахунки за реквізитами, перейшовши за посиланням https://www.ipay.ua/ua/p2r. Сервіс iPay.ua надає можливість переказати кошти будь-якому комунальному підприємству України. Гроші будуть зараховані вже наступного дня, якщо це не вихідний день.

Щоб надалі не вводити реквізити вручну, зареєструйтеся на iPay.ua та збережіть шаблони після успішної оплати. Система збереже дані, і вам не доведеться наступного разу вписувати їх повторно. Також через особистий кабінет можна налаштувати нагадування про сплату комуналки та встановити регулярні платежі.

Останні новини по темі
Bentley Kyiv: Перлина британської елегантності та потужності
Новий Ford Kuga: Інновації та ефективність у кожній деталі
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024