Як розмитнити товар з Китаю

11:18, 29 Лютого, 2024
РЕКЛАМА

Кожен імпортер повинен знати, як розмитнити товар з Китаю, щоб під час проходження митного контролю не з’явилось претензій до вантажу. Але правильне оформлення — дуже непросте завдання для підприємця без достатнього практичного досвіду.

Для таких випадків передбачена спеціальна послуга — розмитнення товарів з Китаю фахівцями компанії М3Cargo. Це гарантує швидке та безпроблемне проходження всіх етапів митного оформлення завдяки правильній підготовці документів та розумінню всіх нюансів. 

Перелік необхідних документів

ialy5idGGnIah42mrAz04DdhBMJAQspIWwvYXv-R1se2yYQxaieOQ18dVjRMgXzWwOCOxGviWa8rrYPtn4NKeEaEQKLonqtHY5piaHGO2mPcgKpJw1A9hmMG-N1mCeE5Ia7VkD45GrkBsGyEZtehF34

Розмитненню підлягають абсолютно всі товари, що ввозяться в нашу країну. А вантажу з Китаю приділяється особлива увага. Це обумовлено частою невідповідністю вимогам до якості, радіаційної, екологічної безпеки тощо. Перевірка здійснюється на підставі підтверджуючої документації, яку надає імпортер. Форми цих документів встановлюються органами державної фіскальної служби. Осьякі документи потрібні для подачі на оформлення вантажу:

  1. Основний документ — контракт із доданими угодами та специфікаціями.
  2. Супровідні документи: транспортна накладна CMR, коносамент та ін.
  3. Інвойс — рахунок-фактура, в якому вказані перелік, кількість та вартість товарів, загальні характеристики, дані про відправника та одержувача, умови постачання.
  4. Пакувальний лист — супровідний документ, що містить дані про вантаж: кількість місць, форма упаковки, вага.
  5. Експортна декларація — документ, що підтверджує проходження вантажу митного оформлення країни відправлення.
  6. Сертифікати походження та якості. 
  7. Проформа-інвойс — підтвердження оплати всіх платежів.

Що таке митний збір

Після того, як документи для розмитнення товару з Китаю пройдуть перевірку, а імпортер отримає всі необхідні дозволи, сплачується митний збір. Сюди входить мито, акцизний збір, податок на додану вартість. ПВД обчислюється в обсязі 20% від суми заявленої у контракті вартості вантажа та мита на нього.  

Тут зазвичай виникають труднощі. Річ у тім, що збори та ставки обчислюються відповідно до коду товару, який обирається згідно з обраною позицією УКТ ЗЕД. Від цього залежить його митна вартість. Традиційно представники митного контролю намагаються підвищити ту, що вказана імпортером, оскільки ціни постачальників зазвичай бувають занижені. А вимоги службовців митниці — це відповідність ринковим цінам.  

Професійна допомога у розмитненні товарів з Китаю

При спробах пройти всі етапи розмитнення самостійно без достатнього досвіду є великий ризик заплутатися і потрапити на збільшені витрати. Адже, як бачимо,  процес врегулювання питання з тарифами дуже непростий. 

Оптимальне рішення у цьому випадку — звертання за допомогою до професіоналів. Фахівці компанії M3Cargo розв’язують всі питання, пов’язані з митним оформленням, гарантуючи швидке проходження вантажу без зайвих фінансових втрат. 

Комплексні митно-брокерські послуги, які надаються нашою компанією, дозволяють оперативно без проблем пройти кожний етап проходження митного контролю, від розрахунку вартості оформлення товару на митниці до отримання необхідних сертифікатів і дозволів. Допомога висококваліфікованих фахівців допоможе знайти найправильніше рішення навіть у найскладніших ситуаціях. Звертайтеся до нас!

Останні новини по темі
Динаміка та продуктивність: Огляд характеристик Range Rover Sport
Значення правильної підошви в жіночих волейбольних кросівках: відбір оптимальних характеристик
Читайте також

Селище Нове, що у Кропивницькій громаді, приєднують до міста Кропивницького.

16:37, 28 Травня, 2024

На Кіровоградщині державній реєстраторці оголосили про підозру за фактом зловживання повноваженнями....

15:52, 28 Травня, 2024

Відтепер у Кропивницькому діятимуть єдині правила розміщення літніх майданчиків для місцевих бізнесів....

14:54, 28 Травня, 2024