Яким повинен бути сучасний інтернет-банкінг

16:09, 04 Грудня, 2023
РЕКЛАМА

Інтернет-банкінг став невід’ємною частиною нашого життя. Такі речі, як оплата комунальних послуг, поповнення мобільного телефону, переказ грошей друзям чи родичам ми давно перестали робити деінде, ніж за допомогою мобільного додатку чи сайту свого банку. 

Тому якщо банк хоче бути конкурентним сьогодні, він обов’язково повинен мати сучасний, зручний і функціональний онлайн банкінг.

Основні характеристики сучасного інтернет-банкінгу

 1. Зручність та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Клієнт повинен швидко і легко знайти потрібну функцію.
 2. Широкий спектр функцій і послуг. Від перевірки залишку на рахунку до оформлення кредитів або відкриття депозитів — все це має бути доступне онлайн.
 3. Мобільність та доступність. Важливо, щоб банківські послуги були доступні з будь-якого пристрою, будь-то комп’ютер, планшет, чи смартфон.
 4. Безпека та конфіденційність. Особисті та фінансові дані клієнтів мають бути надійно захищені від зловмисників.

Давайте розглянемо два інтернет-банкінги, розроблені ІТ-компанією UNITY-BARS: Corplight від Ощадбанк і Forward Online від Форвард Банку. І проаналізуємо, як вони вписуються в сучасні тенденції інтернет-банкінгу.

Corplight від Ощадбанк

Корплайт — це приклад сучасного інтернет-банкінгу, який спрямований на потреби бізнесу. Він надає широкий спектр функцій і сервісів, що полегшують управління фінансами для компаній та підприємців.

Чи відповідає Корплайт характеристикам сучасного онлайн банкінгу:

 • Зручність. Так, Corplight забезпечує легкий доступ до всіх необхідних функцій, що дозволяє користувачам ефективно керувати своїми фінансами.
 • Безпека та конфіденційність. Система використовує передові методи захисту даних, забезпечуючи безпеку фінансових операцій та особистої інформації.
 • Широкий спектр функцій і послуг. Корплайт пропонує різноманітні банківські послуги, які необхідні для бізнесу, включаючи управління рахунками, платежі та інші операції.
 • Мобільність та доступність. Система доступна з різних пристроїв.

Отже, Корплайт від Ощадбанку відповідає всім основним характеристикам сучасного інтернет-банкінгу.

Форвард банк онлайн банкінг

Форвард банк онлайн банкінг, відомий як Forward Online, забезпечував легкий доступ до банківських послуг для фізичних осіб. Цей сервіс було розроблено з акцентом на зручність користувачів, безпеку та широкий спектр функцій.

Чи відповідав Forward Online основним характеристикам сучасного інтернет-банкінгу? Так. Але наразі додаток не працює, оскільки 8 березня 2023 року Національний банк відкликав ліцензію АТ “БАНК ФОРВАРД”.

Тенденції та майбутнє інтернет-банкінгу

Онлайн банкінг стрімко розвивається і в майбутньому буде ще більше інновацій та поліпшень. Серед ключових тенденцій:

 1. Використання штучного інтелекту;
 2. Блокчейн технології;
 3. Інтеграція з іншими сервісами та екосистемами.

Інтернет-банкінг вже став незамінним інструментом у повсякденному житті. А подальший розвиток обіцяє зробити його ще більш інноваційним та ефективним.

Останні новини по темі
На “Гречці” зʼявилася можливість лишати чайові журналістам: як це зробити
Онлайн-ресторан “Вилки Палки”: Ваш вибір доставки їжі в Одесі
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024